Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 15379
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Zdrada Świderskiego

Zapraszamy na kolejny emocjonujący tydzień z „Barwami szczęścia”, w którym - między innymi - Świderski pokaże swoje prawdziwe oblicze.


Reklama

Iwona postawiła wszystko na jedną kartę - odeszła od męża sprzeciwiając się całej rodzinie, a także zgodziła się utrzymywać nowy związek w tajemnicy. Niestety, wszystko wskazuje na to, że Adrian nie traktuje jej poważnie.

Nie ma dla Pyrki czasu, gdy dziewczyna przychodzi do szpitala po trudnej rozmowie z Alkiem. Iwona jest załamana usłyszawszy dużo gorzkich słów od męża, ale nie znajduje u kochanka wsparcia.

Lekarz woli romansować z seksowną Larą (Malwina Turek), której mówi, że Pyrka to tylko... namolna stażystka!

Następnego dnia Świderski porywa Larę na romantyczną randkę. W parku całującą się parę widzi... Alek. Czy zdecyduje się powiedzieć o wszystkim żonie? 

Iwona coraz bardziej angażuje się w sprawę Weroniki. Kuzynki i dawne przyjaciółki, które kiedyś poróżnił Wiktor, teraz stają po jednej stronie barykady przeciwko niemu.


Prześladowana psychicznie i fizycznie przez męża Weronika nie tak dawno temu postanowiła dać mu jeszcze jedną szansę. Teraz, gdy pobita znów trafia do szpitala, wie, że popełniła błąd.

Prosi Iwonę, by pojechała razem z nią do domu po Kubusia i trochę rzeczy. Przyjaciółki na miejscu odkrywają, że Wiktor wymienił zamki w drzwiach i zniknął z dzieckiem. Czy potwierdzą się obawy Weroniki, że porwał syna?

Innym nieodpowiedzialnym facetem niespodziewanie okazuje się Szymon, który zabiera na wakacje Ulę i Wiesię. Wieczorem Alicja informuje Magdę, że mężczyzna został zatrzymany za jazdę pod wpływem alkoholu!

U Natalii również problemy. Profesor Mierzejewski wciąż mści się na Zwoleńskiej za jej działania przeciwko kancelarii Lux-Lex. Dziewczyna nie zdaje u niego egzaminu w ostatnim terminie... Czy to koniec jej marzeń o karierze prawnika?

Egzamin z prawdomówności również "oblewa" Kostek. Jego kłamstwa sprawiają, że cierpi Edyta i Ludmiła, a także cała rodzina Jeleniów.

Z dala od kłótni rodziców na Mazury wyjeżdża z Jonaszem Zuza. Chłopak ma nadzieję, że pod namiotem przeżyją swój "pierwszy raz". Co na to Zuza?

Urszula mówi Marcie o planach wydania drugiej części "Wyjścia z mroku". Walawska z radością przyjmuje propozycję napisania kolejnej książki. Natchnienia do niej szuka w... alkoholu. Premierowe odcinki "Barw szczęścia" od poniedziałku do czwartku o 20:05 w telewizyjnej Dwójce!Dowiedz się więcej na temat: Barwy szczęścia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje