Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 16543
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"Barwy szczęścia": Sandra zaciągnie Radka do łóżka! Co na to Lidka?

Radek (Filip Kosior) - po nocy spędzonej z Sandrą (Joanna Opozda) - wyzna żonie, że zakochał się w ślicznej kelnerce. Lidka (Emilia Warabida) niespodziewanie powie, że wybacza mu zdradę i zacznie błagać, żeby jej nie zostawiał. Morawski postanowi jednak odejść...

W 2296. odcinku "Barw szczęścia" (emisja w TVP2 w środę 30 września o godzinie 20.10) Radek przyzna się Lidce do zdrady, ale ona wcale nie będzie zaskoczona tym, że przespał się z Sandrą. Stwierdzi, że kelnerka po prostu zastawiła na niego sidła, złapała go w nie i zaciągnęła do łóżka.

Reklama

Ona cię uwiodła! Z premedytacją i wyrachowaniem! Przecież widziałam. Oczu od ciebie nie mogła oderwać. Od samego początku. Jak tylko przyszła do pracy. Naiwnie wierzyłam, że nie ośmieli się rozbijać szczęśliwego małżeństwa, ale ona... - wykrzyczy niewiernemu mężowi prosto w twarz.

- Nie zabierze mi ciebie. Nie pozwolę... - westchnie, po czym zażąda, by Radek natychmiast wyrzucił Sandrę z pracy.

Lidka zacznie przekonywać Radka, że to, co czuje do Sandry, jest jedynie chwilową słabością.

- Jesteś tylko facetem, a ona to młoda, atrakcyjna dziewczyna. Uległeś pokusie... Każdemu się to może zdarzyć, dlatego ci wybaczam - stwierdzi.

- Jeden warunek... Ona musi zniknąć z twojego życia. Na zawsze. Nigdy więcej jej nie zobaczysz - powie tonem nieznoszącym sprzeciwu i rzuci się mężowi na szyję.

Morawski odepchnie ją, stwierdzi, że już jej nie kocha, odwróci się na pięcie i odejdzie. Lidka zdąży mu jeszcze powiedzieć, że przecież ślubował jej miłość aż do śmierci, więc powinien dotrzymać słowa. On jednak pozostanie głuchy na jej słowa...

Wkrótce potem Radek zrelacjonuje Sandrze przebieg swej rozmowy z Lidką. Opowie kochance, że poinformował żonę, iż chce zakończyć ich małżeństwo.

- Kocham cię - wyszepcze dziewczyna i zacznie go całować.

- Musimy znaleźć hotel na noc. Nie będziemy tu spali - usłyszy w odpowiedzi na swe wyznanie, ale fakt, że Morawski nie odwdzięczył się jej podobnym, nie zniechęci jej przed ponownym wpiciem się w jego usta.

- Mnie to obojętne. Byle tylko razem - uśmiechnie się do kochanka.

Tymczasem Lidka postanowi zrobić wszystko, by pozbyć się Sandry...


Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje