Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 15369
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Rozstaną się przez jego zazdrość o... nieboszczyka?

Nad związkiem Kasi (Katarzyna Glinka) i Łukasza (Michał Rolnicki) pojawią się pierwsze czarne chmury. Powód? Sadowski nie będzie umiał poradzić sobie z zazdrością o... śp. Ksawerego (Sebastian Cybulski)! Poznaj szczegóły!


Teściowie w szoku!

Reklama

Ujawniamy, że w 1217. odcinku “Barw szczęścia" (emisja w poniedziałek 5 stycznia o godz. 20.05) w TVP2) Kasia wraz z Łukaszem i małym Ksawerym (Oliwier Wierciński) wybiorą się na Mazury.

Zupełnie niespodziewanie w pensjonacie, w którym zatrzymają się na weekend, spotkają Rybińskich (Hanna Dunowska i Jacek Romanowski)!

I właśnie podczas pobytu nad jeziorem Alina i Waldemar dowiedzą się, że Sadowski jest nie tylko nowym partnerem Kaśki, ale i biologicznym ojcem ich wnuczka Ksawcia. To będzie dla nich szok!

Formalny ojciec

Niestety, dojdzie też do pierwszej poważnej kłótni między Kasią a Łukaszem. Pójdzie o to, że w oficjalnych dokumentach ich wspólnego synka jako jego tata wciąż figuruje śp. Ksawery .

Czy Sadowski ma moralne prawo, by żądać wprowadzenia zmian w papierach juniora?

Choć Kasia dobrze czuje się z Łukaszem, nie pozwoli, by biologiczny ojciec jej dziecka kwestionował decyzję, którą kiedyś podjęła...

Dowiedz się więcej na temat: Barwy szczęścia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje