Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 15734
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Po pierwszej nocy poprosi ją o rękę!

Wkrótce sprawy tak się potoczą, że Marta (Katarzyna Zielińska) spędzi noc z Arturem (Jacek Rozenek), konsekwencją czego będą oświadczyny. Wcześniej jednak jej córeczka Ewunia (Gabrysia Ziembicka) zostanie porwana! Sprawdź szczegóły!


Reklama

Ujawniamy, że do namiętnej nocy Walawskiej i Chowańskiego dojdzie w 1060. odcinku “Barw szczęścia" (emisja we wtorek 4 lutego). Z kolei oświadczyny zobaczymy w 1062. odcinku (emisja w czwartek 6 lutego).

Zanim to jednak nastąpi, Marta - zupełnie przez przypadek - wmiesza się w sprawę wynajętej przez Igę (Ada Fijał) i Piotra (Piotr Jankowski) surogatki Renaty (Magdalena Smalara) oraz jej partnera Arka  (Paweł Domagała). Para okaże się bardzo niebezpieczna. Dla pieniędzy zrobi wszystko.

Porwanie dla ostrzeżenia

W odcinku 1054. (emisja w poniedziałek 27 stycznia) Arek posunie się do porwania Ewuni, córeczki Marty i Piotra. Zadzwoni potem do Walawskiej i umówi się z nią na spotkanie w konkretnym miejscu. Marta znajdzie tam samą Ewę, a Arek znów zadzwoni i poinformuje, że to było tylko ostrzeżenie, by nie mieszała się w cudze sprawy i nie szkodziła Renacie. 

Zaoferuje im bezpieczeństwo

Po porwaniu Marta z płaczem zdradzi Chowańskiemu, że boi się o Ewę.

- Mam żal do siebie o to, że nie posłuchałam cię, gdy mówiłeś, bym nie wtrącała się w sprawy Igi i Piotra - powie, a Artur natychmiast zabierze ją razem z Ewą do swojej posiadłości pod Warszawą, gdzie będą bezpieczne.

Od seksu do oświadczyn

W domu przyjaciela Marta zyska okazję, by go lepiej poznać. Dowie się m.in., że zanim Chowański został biznesmenem, był... poetą w rozciągniętym swetrze. Niespodziewanie zrobi się bardzo intymnie. Po wspólnie spędzonej nocy Artur wyzna Marcie, że jest najszczęśliwszym facetem na świecie, a następnie poprosi ją o rękę...

Czy Marta przyjmie oświadczyny Artura?

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Barwy szczęścia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje