Barwy szczęścia

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 19361
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Odcinki 2745-2746. Klara zostanie porwana!

W 2745. odcinku „Barw szczęścia” (emisja w piątek 27 stycznia o godzinie 20.10 w TVP2) Hubert (Marek Molak) z coraz większą niecierpliwością oczekiwać będzie na wieści zza oceanu, szalejąc z niepokoju o Klarę (Olga Jankowska), która zaraz po dotarciu do USA zniknie bez śladu... Pyrka zgłosi w końcu zaginięcie żony Kodurowi (Oskar Stoczyński) i zasugeruje mu, że być może została porwana!

W najnowszych odcinkach "Barw szczęścia" Hubert będzie niemal pewny, że w zaginięcie Klary zamieszany jest Bartosz (Artur Bocheński).

- Co on ma wspólnego z tą sprawą? - zapyta Jarecki (Maciej Mikołajczyk), gdy Pyrka podzieli się z nim swoimi przypuszczeniami.

- Mścił się na Klarze za to, że go odrzuciła! I przegrał. A to nie jest koleś, który odpuszcza! Boję się o bezpieczeństwo Klary! Sprawdźmy, gdzie jest Myśliński... Nic nas to nie kosztuje - powie Hubert szefowi wydawnictwa, a ten obieca mu, że sprawdzi, co dzieje się z Bartoszem.

Reklama

Okaże się, że prześladowca Klary także zniknął!

"Barwy szczęścia": Odcinek 2745. Marcin dowie się, że Myśliński poleciał za Klarą do Los Angeles...

Pyrka zjawi się na komisariacie i zgłosi Kodurowi zaginięcie żony.

- Klara pojechała do Los Angeles, do pracy i urwał się z nią kontakt. Nikt nic nie wie, ani współpracownicy, ani sąsiedzi. W domu jej nie ma - opowie Marcinowi, co ustalił.

Hubert poprosi policjanta, by sprawdził Myślińskiego.

- On molestował moją żonę. Nie zgłosiliśmy sprawy, ale tego gościa dyscyplinarnie zwolniono z pracy. Mógł pojechać za Klarą - powie.

Kilka godzin później Kodur zjawi się w domu Pyrków, by przekazać Hubertowi, czego dowiedział się o Bartoszu.

- Niestety, miał pan rację. Dotarłem do listy pasażerów lotu, którym do Los Angeles podróżowała pańska żona... - zacznie i doda, że Myśliński też był na tej liście.

- Jesteśmy w kontakcie z kalifornijską policją. Dostaliśmy dane z logowania telefonu pańskiej żony. Ostatnie miało miejsce dwa dni temu w okolicach miasta San Clemente, około półtorej godziny drogi na południe od Los Angeles - zdradzi mężowi pisarki.

- Czyli w stronę Meksyku - westchnie Hubert.

"Barwy szczęścia": Odcinek 2746. Amerykańska policja wpadnie na trop Klary i Bartosza!

Agata (Natalia Zambrzycka) zasugeruje bratu, żeby poleciał do Stanów, ale Hubert przypomni jej, że z powodu awantury, w jaką wdał się kiedyś z Ryśkiem na pokładzie samolotu, raczej nie zostanie wpuszczony do USA.

Przebywający w Ameryce Kępski (Jakub Sokołowski), którego Pyrka poprosi o pomoc w poszukiwaniu żony, ustali, że Bartosz zaraz po wylądowaniu w LA wypożyczył samochód i policja już szuka go po numerach.

- Znajdą go. I Klarę, zobaczysz. Tutaj działa Kodur i jego ekipa, współpracują ze Stanami, zobaczysz, że go namierzą i złapią. To nie jest zawodowy kryminalista - pocieszy Huberta siostra.

-  Masz tam Iwonę i Tomasza, oboje się zaangażowali, a sprawą zajmują się zawodowcy, po obu stronach oceanu. Nic więcej nie możesz zrobić - doda.

Tymczasem amerykańscy policjanci zawiadomią Kodura, że są na tropie Klary i wiedzą już na pewno, że została porwana przez Bartosza. Problem polegać będzie na tym, że jeśli uda mu się przekroczyć granicę i wjedzie na teren Meksyku, ślad po nim i jego ofierze najprawdopodobniej zaginie na zawsze...

"Barwy szczęścia": Odcinki 2745-2746. Kiedy i gdzie obejrzeć?

2745. odcinek "Barw szczęścia" zostanie wyemitowany w piątek 27 stycznia o godzinie 20.10 w TVP2. Na 2746. odcinek serialu Dwójka zaprasza w poniedziałek 30 stycznia o godzinie 20.10.

Zobacz też:

"Domek na szczęście": Nowy serial komediowy Piotra Wereśniaka! Znamy datę premiery  

"M jak miłość": Odcinek 1700. Łukasz zdradzi Patrycję? W jego życiu pojawi się nowa kobieta

"Na Wspólnej": Odcinek 3559. Zuza dowiaduje się o zdradzie Kamila! Jak zareaguje?

Źródło: AIM
Dowiedz się więcej na temat: Barwy szczęścia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy