Na Wspólnej

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12486
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Odcinek 3559. Zuza dowiaduje się o zdradzie Kamila! Jak zareaguje?

W 3559. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w środę 18 stycznia, o 20.15 w TVN) Zuza przypadkowo pozna prawdę o romansie Kamila i Komendy. Czy ta informacja doprowadzi do zakończenia związku Hofferów?

"Na Wspólnej": Odcinek 3559. Zdrada wyjdzie na jaw!

Kolenda jest na USG - dowiaduje się, że dziecko jej i Kamila rozwija się prawidłowo... Tymczasem Zuza przygotowuje się na uroczystą kolację z mężem. Kiedy prezentuje kreacje Uli, dzwoni Hao. Ula nie chce z nim rozmawiać - prosi mamę, żeby go spławiła. Zuza odbiera telefon i... przypadkiem słyszy, to o co wszyscy przed nią ukrywali.

"Na Wspólnej": Odcinek 3559. Arek zwariował?!

Ostrowski zostaje pilnie wezwany do weterynarza - okazuje się, że potrącony przez niego wczoraj pies ma wadę serca, której lekarz nie jest w stanie zoperować. Dni Pepe są policzone. Arek nie może patrzeć na rozpacz niepełnosprawnej Lilki - postanawia... sam zoperować pieska! I to w swoim szpitalu. Doktor Nalepa sądzi, że Ostrowski zwariował!

Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3559. Sławek pomoże Ninie i Decybelowi

Dziedzic próbuje załatwić Ninie widzenie z Norbertem. W końcu Iga się zgadza i dziewczyna może wreszcie przytulić się do ukochanego... Młodzi wyznają sobie miłość - nawet Sławek jest wzruszony. Wieczorem do akcji wkracza Darek!

"Na Wspólnej": Odcinek 3559. Kiedy i gdzie obejrzeć?

3559. odcinek "Na Wspólnej" zostanie wyemitowany w środę 18 stycznia, o 20.15 w TVN.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy