Reklama

"Barwy szczęścia": Odcinki 2526-2529. Kasia zginie podczas trzęsienia ziemi?

Podczas kolejnej podróży do Włoch Kasia przeżyje prawdziwy koszmar. A jej marzenia legną w gruzach. Podczas trzęsienia ziemi Kasia zostanie ciężko ranna. Łukasz i Stefan zrobią wszystko, by jej pomóc, ale najpierw będą musieli ją odnaleźć! Zapraszamy na odcinki 2526-2529. "Barw szczęścia"!

"Barwy szczęścia": Odcinki 2526-2529. Kasia straci życie?

Tuż po przylocie na Sycylię Kasia wybierze się na spacer i od razu zadzwoni do męża - na nowo szczęśliwa i beztroska... Rozmowa Sadowskich potrwa jednak krótko. A kilka godzin później... świat obiegnie wiadomość, że na wyspie doszło do trzęsienia ziemi!

Łukasz cały czas będzie próbował do ukochanej zadzwonić - podobnie jak Stefan - ale jej telefon nagle zamilknie. - Nie panikujmy, nadal nic nie wiemy... - Ale Kasia wie, że odchodzimy tu od zmysłów! Więc zadzwoniłaby, gdyby tylko mogła... Tymczasem Kasia zostanie uwięziona pod gruzami jednego z budynków! Półprzytomna, ciężko ranna, bez dostępu do wody i jedzenia, dziewczyna spędzi na Sycylii najgorsze godziny życia. Aż w końcu zacznie tracić nadzieję na ratunek. Nieświadoma, że tuż obok - zaledwie kilkadziesiąt metrów dalej - desperacko szukają jej Łukasz i Vincenzo! Obaj przylecą do Włoch pierwszym dostępnym samolotem i od razu ruszą do akcji - odwiedzając wszystkie miejsca, o których Kasia wcześniej wspominała i pokazując jej zdjęcie niemal każdemu, kogo spotkają. Liczą na to, że znajdą w końcu jakiś trop.

Tymczasem na Sycylię zaczną przybywać oddziały ratowników z całego świata - w tym kontyngent straży pożarnej z Polski, do którego Franek zgłosi się jako ochotnik. Stefan, żegnając przyjaciela, nawet nie spróbuje ukryć wzruszenia. 

- Błagam, przywieź mi moją córkę... 

- Zrobię wszystko, co w mojej mocy, żeby wrócić tu razem z Kasią...

Gdy strażacy dotrą na Sycylię, pojawią się jednak kolejne problemy. Na wyspie nastąpią wstrząsy wtórne, po których akcja ratownicza zostanie oficjalnie przerwana. A Łukasz znów poczuje, jak rozpada się cały jego świat.

Reklama

- Nie możecie przerwać! Ona wciąż tam jest! - W tych warunkach dalsze poszukiwania są zbyt niebezpieczne... 

- Idę tam! Puśćcie mnie! 

- Chcesz sam zginąć? Komu to pomoże? Kasi? Twoim dzieciom?!

- Ona tam jest... sama, przerażona! Muszę ją znaleźć!

Zobacz też: "Hawkeye": Piękny gest aktorów serialu

"Barwy szczęścia": Odcinki 2526-2529. Gdzie obejrzeć?

Nowe odcinki "Barw szczęścia" można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 20:10 na antenie TVP2.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL