Reklama

"Barwy szczęścia": Odcinek 2483. Blondyna zostawi Gawrona dla Biernackiego?

W 2483. odcinku „Barw szczęścia” (emisja w poniedziałek 4 października o godzinie 20.10 w TVP2) Sławka (Ewelina Serafin) szczerze pochwali swą gosposię (Hanna Klepacka) za to, że świetnie się spisała podczas spotkania z Biernackim (Bartłomiej Krat). Jezierska nie będzie jednak miała pojęcia, że klient jej męża... zakochał się w Blondynie, która ją udawała!

Biernacki - zauroczony Jezierską - nie zdając sobie sprawy, że tak naprawdę nie spotkał się ze Sławką, ale z jej służącą, zacznie bombardować żonę Kornela (Jakub Bohosiewicz) esemesami.

- To do ciebie - powie w końcu poirytowana Sławka Blondynie, wręczając jej swój telefon.

- Zasypuje mnie wiadomościami, myśląc że pisze do ciebie. Oczarowałaś go - stwierdzi i doda, że jak jej mąż zobaczy te esemesy, to będzie musiała się nieźle tłumaczyć.

"Barwy szczęścia": Odcinek 2483. Sławka przekupi Blondynę dodatkowym urlopem

Jezierska poinformuje Anię, że zamierza podać Biernackiemu jej numer, żeby wiadomości trafiały od razu pod właściwy adres.

Reklama

- A może po prostu mu pani napisze, żeby przestał panią dręczyć - zasugeruje Blondyna.

- To nie wchodzi w grę. Biernacki to biznesowy rekin, nie chcę go drażnić. Przecież nie proponuję niczego zdrożnego, wystarczy że raz na jakiś czas odpiszesz mu coś neutralnego - Sławka postawi na swoim i obieca gosposi, że sowicie wynagrodzi ją za fatygę... solidnym urlopem.

- Niech pani będzie. Ale żeby było jasne: nie zamierzam z nim romansować - Blondyna w końcu zgodzi się nadal udawać Sławkę.

"Barwy szczęścia": Odcinek 2483. Biernacki wyzna Blondynie miłość!

Tymczasem Biernacki zacznie błagać o spotkanie... Ania, chcąc choć przez chwilę odpocząć od coraz bardziej działającego jej na nerwy Gawrona (Sebastian Stankiewicz), zdecyduje się przyjąć zaproszenie na spacer. Okaże się, że biznesmen ma akurat urodziny, więc zaproponuje jej szampana.

- Tak... w końcu to twoje urodziny - uśmiechnie się Blondyna.

- Dobrze, że kierowca cię odwiezie, bo pamiętam, że masz słabą głowę - szepnie zalotnie.

Biernacki spojrzy jej prosto w oczy i wyzna, że głowę rzeczywiście ma słabą, bo stracił ją dla niej!

- Moja intuicja od razu mi powiedziała, że to ty... - westchnie.

- Wiem, że nie jesteś wolną kobietą i że ledwo się znamy, ale marzę o tym, żeby to zmienić. Jesteś niesamowita! Gdzie ty byłaś całe moje życie? - biznesmen wyraźnie da Ani do zrozumienia, że zakochał się w niej po uszy.

Czy Blondyna mu ulegnie? Czy pójdzie na całość i zdradzi Ryśka? Czy może wyzna Biernackiemu prawdę o sobie i zakończy znajomość z nim? Odpowiedzi na te pytania poznamy już niebawem.

Zobacz też: "M jak miłość": Dramat Patrycji! Wypiera się miłości do Łukasza

"Barwy szczęścia": Odcinek 2483. Kiedy i gdzie obejrzeć?

2483. odcinek "Barw szczęścia" zostanie wyemitowany w poniedziałek 4 października o godzinie 20.10 w TVP2.

Zobacz więcej:

"M jak miłość": Dawid odtrąci Basię!

"Barwy szczęścia": Renata da się ponieść namiętności!

AIM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje