Reklama

"Barwy szczęścia": Odcinek 2482. Powrót Justina. Co wydarzyło się w Kanadzie?

W 2482. odcinku "Barw szczęścia" (emisja we wtorek 5 października o godzinie 20.10 w TVP2) po kilkutygodniowym pobycie w Kanadzie Justin (Jasper Sołtysiewicz) wróci do Warszawy. Na lotnisku czekał będzie na niego Patryk (Konrad Skolimowski), który – jak się okaże – znów jest taksówkarzem. Skotnicki od razu wyzna przyjacielowi, iż spotkanie z chorym ojcem sprawiło, że postanowił się zmienić...

"Barwy szczęścia": Odcinek 2482. Patryk odbierze Justina z lotniska

Justin będzie bardzo zadowolony, gdy zobaczy czekającego na niego przed lotniskiem Patryka. Zdziwi się jednak, że jego przyjaciel znów jest taksówkarzem.

- Jesteś ostatnią osobą, której bym się spodziewał za kierownicą "Biba taxi" - powie, witając się z Jezierskim.

- Sam jestem w szoku, że Zenek i Zdzisio dali mu drugą szansę - uśmiechnie się Patryk i doda, że musiał obiecać szefom, że będzie rozsądny i grzeczny.

- Mam dość kłopotów i chcę żyć normalnie - stwierdzi.

- Wsiadaj i opowiadaj, z jakim przesłaniem dla świata wróciłeś z tej twojej Kanady. Stęskniłem się, jakby cię wieki nie było - doda.

Reklama

"Barwy szczęścia": Odcinek 2482. Justin pojednał się z rodzicami!

Justin wyzna mu, że wyjazd wiele w jego życiu zmienił.

- Jakbym nagle... nie wiem... Jakbym stał się naprawdę dorosły - powie.

Skotnicki przyzna, że leciał do Kanady, myśląc, że rodzice chcą go w coś wkręcić, ale gdy zobaczył wychudzonego, zniszczonego chorobą ojca, coś w nim pękło.

- Jak nazwał mnie synkiem, to mi się nogi ugięły - szepnie.

Okaże się, że ojciec Justina przeszedł poważny zawał, ale na szczęście jego życiu na zagraża już żadne niebezpieczeństwo.

- A wiesz co mnie najbardziej rozwaliło? Jak tata się do mnie uśmiechnął... Normalnie, po ludzku, jak ja teraz do ciebie. Dla ciebie to normalka, a ja pierwszy raz zobaczyłem czułość i ciepło w oczach mojego ojca i było pozamiatane - powie, nie kryjąc wzruszenia.

- Szlochałem jak mały chłopiec - westchnie.

Justin opowie Patrykowi, że wygarnął rodzicom, iż ma do nich pretensje, bo okazują mu jakieś uczucia, kiedy jest już dorosły, a gdy naprawdę potrzebował miłości i wsparcia, nie było ich przy nim.

- Też się poryczeli. Zupełnie nie zdawali sobie sprawy, jakim byłem samotnym dzieciakiem - stwierdzi.

"Barwy szczęścia": Odcinek 2482. Justin stanie w obronie Sławki!

Jezierski zapewni przyjaciela, że doskonale go rozumie, bo sam ma problemy z ojcem. Przypomni też Justinowi, że kiedy był mały, matka oddała go na wychowanie teściowej.

- Bo miała depresję poporodową i otwarcie o tym mówi. Ja bym to docenił - usłyszy.

Czy w przypływie szczerości Justin wreszcie powie Patrykowi, co tak naprawdę łączy go z jego mamą? Czy wyzna, że on i Sławka (Ewelina Serafin) mają się ku sobie i tylko krok dzieli ich od romansu?

"Barwy szczęścia": Odcinek 2482. Kiedy i gdzie obejrzeć?

2482. odcinek "Barw szczęścia" zostanie wyemitowany we wtorek 5 października o godzinie 20.10 w TVP2.

AIM
Dowiedz się więcej na temat: Barwy szczęścia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL