Reklama

"Barwy szczęścia": Odcinek 2466: Kaśka wróci do Polski! Przekona ukochanego do wyjazdu?

Choć odcinek 2466. miał zamykać 14. sezon „Barw szczęścia”, z powodu Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej jego emisja musiała zostać przełożona. Wiemy już natomiast, co czeka bohaterów po wakacjach. Szykują się wielkie zmiany i rewolucje w życiu bohaterów. Poznajcie szczegóły nowego odcinka!

Co wydarzy się w 2466. odcinku "Barw szczęścia"?

Patryk (Konrad Skolimowski) dowie się, że jego ojciec i siostra oszukują klientów i przez to rodzinna firma może wkrótce mieć poważne kłopoty. Kaśka (Katarzyna Glinka) wróci z Sycylii, by podjąć ostatnią próbę przekonania Łukasza (Michał Rolnicki) do przeprowadzki do Włoch. Agata (Natalia Zambrzycka) zdecyduje się definitywnie zerwać z Jezierskim juniorem, a w życiu Iwony (Izabela Zwierzyńska) pojawi się przystojny biznesmen, który zwróci lekarce w głowie. Z kolei Sławka (Ewelina Serafin) postanowi ostro wziąć się za siebie i zapowie Blondynie (Hanna Klepacka), że wszyscy domownicy natychmiast przechodzą na dietę, co spotka się z kategorycznym sprzeciwem Kornela (Jakub Bohosiewicz) i spowoduje, że nad małżeństwem Jezierskich zawisną ciemne chmury...

Reklama

Kiedy nowy sezon?

Fani "Barw szczęścia" powinni się przygotować na moc wrażeń, bo nowy sezon ich ulubionego serialu zapowiada się naprawdę bardzo ciekawie! Jak udało się nam ustalić, emisję nowych odcinków Dwójka planuje rozpocząć dopiero we wrześniu.
AIM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje