Reklama

​"Barwy szczęścia": Magda wróci po wakacjach?

Serialowa Magda Zwoleńska, grana przez Honoratę Witańską, pożegnała się z bohaterami "Barw szczęścia" trzy lata temu. Po tym, jak straciła dzieci, jej małżeństwo rozpadło się, Magda musiała zmierzyć się z chorobą psychiczną. Później na dobre zniknęła z życia bohaterów. Wydawać by się mogło, że rodzina Zwoleńskich zdołała przyzwyczaić się do jej nieobecności. Rodzice Magdy żyją tak, jakby losy ich córki w ogóle ich nie interesowały. Teraz jednak może się to zmienić! Niedawno w sieci pojawiło się zdjęcie z planu "Barw szczęścia", na którym widać Magdę! Jest nadzieja na jej powrót?

"Barwy szczęścia": Co wiadomo o Magdzie Zwoleńskiej?

Po tym, jak Magda straciła szansę na prawo do opieki nad małymi Mirkiem i Luizą, jej małżeństwo z Sebastianem legło w gruzach. Magda zniknęła z życia Zwoleńskich po tym, jak ogromna trauma wpędziła ją w głęboką depresję. Była zmuszona odbyć leczenie w szpitalu psychiatrycznym. Jej rodzice - Małgorzata i Jerzy - nie są zainteresowani utrzymywaniem z córką bliższych kontaktów. Wskutek tego los Magdy wciąż jest zagadką dla fanów "Barw szczęścia".

Wiadomo jedynie, że Zwoleńska, po uporaniu się z chorobą psychiczną, wróciła do rodzinnego domu w Zakrzewiu. Od tamtego czasu mieszka sama.

Reklama

"Barwy szczęścia": Jest szansa na powrót Magdy?

Niedawno miały miejsce nagrania czołówki nowego sezonu "Barw szczęścia". Zdjęcia z planu można było oglądać na instagramowym profilu produkcji oraz aktorów. Adrianna Biedrzyńska, wcielająca się w "Barwach szczęścia" w rolę Małgorzaty, udostępniła na swoim Instagramie zdjęcie z Honoratą Witańską. W ten sposób fani "Barw szczęścia" dowiedzieli się o możliwości powrotu Magdy do życia Zwoleńskich! Czy Magda naprawdę wróci?

Honorata Witańska również podzieliła się zdjęciem z planu "Barw szczęścia". Pozbawiła jednak fanów nadziei na swój powrót, opatrując je opisem "Stare, dobre czasy".

Zobacz też:

"Barwy szczęścia": Dramat Sławki. Mąż ją upokarza! 

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje