Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 15056
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Kolejne problemy Marii

Sprawdźcie, jakie niespodzianki czekają na widzów na początku roku!


Reklama


Po diagnozie lekarskiej sugerującej wyczerpanie nerwowe i początki depresji, Maria będzie otoczona przez bliskich szczególną opieką. Jednak zmartwień nadal będzie miała sporo...

Pyrka nie będzie chciała słyszeć o wyjeździe do Finlandii, gdzie Marek otrzymał intratną propozycję pracy. Jej obawy, że podczas ponownej emigracji rodzina rozpadnie się, spotęguje decyzja Struzików o przenosinach do domu seniora.

Matka Marka, Krystyna jak zawsze "doleje oliwy do ognia" zarzucając Marii, że wymogła na mężu odrzucenie propozycji Niny przyjęcia części udziałów w ECS i zwolnienie się z firmy. 

A kolejne problemy przywiezie ze sobą Iwona, która bez zapowiedzi wróci z Bangladeszu. I nie będzie chciała rozmawiać o Alku, zdradzi jedynie, że przyleciała specjalnie na sprawę rozwodową!

Sercowe kłopoty nie opuszczą Klary i Huberta. Pyrka zdenerwuje się nie na żarty, gdy narzeczona przyprowadzi do domu Milenkę, by zamieszkała z nimi przez kilka dni.

Śliwińska nie tylko zaopiekuje się dziewczynką podczas choroby Adama, ale i zajmie się jej tatą. Tego dla Huberta będzie za dużo! Pyrka upije się w klubie z kolegami, a potem - przekonany o zdradzie Klary - ruszy prosto do mieszkania Adama... Co wydarzy się dalej? Zapraszamy do telewizyjnej Dwójki! 

Dowiedz się więcej na temat: Barwy szczęścia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje