Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 15288
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Kłopoty z facetami

Co wydarzy się w kolejnych odcinkach serialu? Sprawdźcie już teraz!


Reklama


Prawdziwy szok czeka zakochaną w Świderskim Iwonę. Gdy dzwoni do Adriana, z którym zaplanowała na wieczór randkę, odbiera Lara. I przedstawia się jako... narzeczona Świderskiego! Weronika uważa, że lekarz jest taki sam jak wszyscy faceci i radzi, by przyjaciółka dała sobie z Adrianem spokój. Iwona idzie w bojowym nastroju do Świderskiego. Lekarz zarzeka się, że nic go z Larą nie łączy. A Pyrka zdaje się mu wierzyć! 

Tymczasem Alek, który nadal kocha Iwonę, nie może znieść, że Świderski ją oszukuje. Wściekły wpada do gabinetu Adriana, gdy ten w najlepsze romansuje z Larą... i rzuca się z pięściami na lekarza. 

Awanturę wszczyna też Wiktor, który przychodzi do Pyrków i chce widzieć się z Weroniką. Iwona stara się go zatrzymać, a gdy Weronika nie chce się z nim widzieć, zaczyna jej grozić, że pożałuje, jeśli nie odda mu dziecka. Przerażona Weronika coraz bardziej dojrzewa do myśli, że powinna zgłosić pobicie przez męża na policję. Czy odważy się na to?

Inna odważna decyzja czeka Kasię. Marta wpada na pomysł, by we dwie odwiedziły w Finlandii Marię. Walawska po cichu liczy na to, że w ten sposób oderwie się od alkoholu, po który sięga coraz częściej. Kasia ma inne zmartwienie. Nie wie, czy może zostawić Ksawerego samego z Łukaszem. Czy Sadowskiemu uda się ją przekonać, że doskonale zajmie się małym? Byłoby to dobrym sprawdzianem dla ich związku przed burzą, która już nad nimi wisi.

A wszystko za sprawą materiału przygotowywanego przez "Szok". Iga kontaktuje się z pracownicą kliniki leczenia niepłodności, którą zwolniono z pracy za wyciek danych osobowych Łukasza... I zleca dziennikarzowi Lolkowi, aby zgłębił ten temat. Lolek zaczyna dziennikarskie śledztwo od telefonu na stary numer Sadowskiego. Telefon odbiera... żona Łukasza - Dominika (w tej roli Aleksandra Woźniak)!

Tymczasem Daniel paniką reaguje na informację o zniknięciu Honoraty. Na domiar złego, razem z Sarą nigdzie nie mogą znaleźć Jasia, którego w parku nie upilnowała Basia. Czyżby niestabilna psychicznie Honorata  porwała chłopca?! 

A na koniec ciąg dalszy kryzysu u Zwoleńskich. Po latach małżeństwa ze zdwojoną siłą wychodzą różnice w charakterze Bogdana i Małgorzaty. Co gorsza, żadne z nich nie chce odpuścić ani na trochę. W efekcie przestają się już zupełnie do siebie odzywać. Małgorzata próbuje przekonać do swoich racji córki, a w tym czasie Bogdan spotyka się z Alicją... Czyżby związek Zwoleńskich zmierzał ku rozpadowi? Odpowiedź na te i inne pytania - tylko w TVP2! Dowiedz się więcej na temat: Barwy szczęścia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje