Reklama

"Barwy szczęścia": Katarzyna Glinka zachwyca na wakacjach. Co za figura!

Sezon wakacyjny w pełni. Gwiazdy ruszyły na podbój zagranicznych kurortów. Na swoich social mediach chętnie pokazują zdjęcia z urlopów. Niedawno dołączyła do nich Katarzyna Glinka. Gwiazda "Barw szczęścia" pochwaliła się zdjęciem, na którym prezentuje idealną sylwetkę. Fani są zachwyceni!

Katarzyna Glinka kusi w bikini na wakacjach

Katarzyna Glinka jest obecnie jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek, która skradła serca telewidzów rolą Kasi Górskiej w serialu "Barwy szczęścia". 44-latka pojawia się w tej produkcji już od 2007 roku. Gwiazda popularnego serialu cieszy się nie tylko sympatią widzów zgromadzonych przed telewizorami, ale także w świecie mediów społecznościowych. Aktorka wciąż pozostaje w kontakcie ze swoimi fanami za pomocą swojego Instagrama, na którym często dzieli się szczegółami ze swojego życia prywatnego lub zawodowego. Jej internetową bibliotekę zdjęć obserwuje obecnie ponad 221 tys. internautów.

Reklama

Katarzyna Glinka doskonale wie, jak spędzić swoje wakacje! Gwiazda nie marnuje letniego czasu i zdecydowała się na krótki urlop poza granicami naszego kraju. 44-latka spakowała walizki i wyleciała do Grecji. Jak możemy zobaczyć, Katarzyna Glinka zabrała też ze sobą swoich fanów, którym na bieżąco relacjonuje swój wyjazd w mediach społecznościowych! To nie wszystko, bo aktorka właśnie przesłała internetowym wielbicielom gorącą pocztówkę wprost z Zakynthos! Katarzyna Glinka wskoczyła bowiem w czerwone bikini i zapozowała przed obiektywem aparatu. Skąpa bielizna odsłoniła jej atrakcyjne wdzięki oraz smukłą sylwetkę! "Sałatka grecka i tzatziki zaliczone" - tak 44-latka rozpoczęła wakacje!

Karolina Sawka w złotym bikini. Jak dziś wygląda gwiazda "W pustyni i w puszczy"? 

Mnóstwo komplementów w komentarzach

Gorąca pocztówka, wysłana do fanów przez Katarzynę Glinkę, wprost rozgrzała Instagrama! Zachwyceni najnowszą fotografią 44-latki internauci nie szczędzili pozytywnych komentarzy. Pod najnowszym postem gwiazdy serialu "Barwy Szczęścia" można też znaleźć sporo komplementów!

Zdjęcie Katarzyny Glinki zebrało do tej pory ponad 5 tys. serduszek na Instagramie.

Autor: Hubert Wiączkowski

RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje