Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 16943
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Hubert pójdzie w ślady zmarłego ojca!

Hubert (Marek Molak) postanowi pójść w ślady swego nieżyjącego ojca Romana (Olaf Lubaszenko), który przed laty oddał życie, ratując małą dziewczynkę i jej mamę... Pyrka zdecyduje się odejść z „Ex-Ex” i zostać ratownikiem medycznym.

W 2322. odcinku "Barw szczęścia" (emisja w poniedziałek 9 listopada o godzinie 20.10 w TVP2) Hubert wyzna Agacie (Natalia Zambrzycka), że ciągle myśli o rodzicach - mamie, która sama wychowała piątkę dzieci, oraz ojcu, który był prawdziwym bohaterem...

Reklama

- Pomyśleć, że dotarło to do mnie dopiero ostatnio, jak spędziłem z Beatą i Grzesiem parę godzin na SOR-ze. Zobaczyłem tych dzielnych ratowników z pogotowia i poczułem dumę, że byłem synem jednego z nich - powie siostrze.

Agata uśmiechnie się i stwierdzi, że nigdy nie przestała być dumna z taty.

- Chciałbym, żeby Marysia była kiedyś ze mnie tak dumna - westchnie Pyrka i doda, że właśnie dlatego zdecydował się odejść z "Ex-Ex" i rozejrzeć się za czymś nowym.

Wkrótce potem Klara (Olga Jankowska) zaproponuje mężowi, by został... jej wspólnikiem.

- Od jakiegoś czasu chcemy z Winicjuszem założyć własne wydawnictwo. Wiesz, żeby więcej zarabiać na naszych książkach i mieć większy wpływ na promocję... Ale, szczerze mówiąc, chyba nie mamy smykałki do biznesu - powie Hubertowi i zapyta, czy widziałby siebie w roli szefa.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje