Barwy szczęścia

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 19361
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"Barwy szczęścia": Gawron wreszcie zdecyduje się na ślub z Anią?

Podczas jednej z wizyt w willi Jezierskich Gawron (Sebastian Stankiewicz) usłyszy, jak Sławka (Ewelina Serafin) kłóci się z mężem o... nic. Rysiek stwierdzi, że nie mógłby wytrzymać z taką kobietą ani chwili. Dojdzie do wniosku, że Blondyna (Hanna Klepacka) jest wymarzoną partnerką i że chce spędzić z nią resztę swojego życia!

Kolejny sezon

W pierwszym po wakacyjnej przerwie odcinku "Barw szczęścia" Sławka dowie się, że jej syn zrezygnował z pracy w firmie ojca. Zrobi Patrykowi (Konrad Skolimowski) kosmiczną awanturę i oskarży go, że próbuje podkopać autorytet Kornela (Jakub Bohosiewicz).

- Dlaczego ty, synku, musisz zawsze walczyć z własnym ojcem? - zapyta chłopaka w 2466. odcinku "Barw szczęścia", a gdy ten powie jej, że po prostu nie może zaakceptować sposobu, w jaki Jezierski prowadzi interesy, stwierdzi, że jest przewrażliwiony.

Patryk przypomni matce, że ojciec już raz niemal doprowadził rodzinę do bankructwa, a teraz znowu oszukuje klientów, co może zakończyć się tragedią.

Reklama

- To jest twoje... fiksum dyrdum. Rozbijasz fundamenty rodzinnej firmy - zdenerwuje się Sławka, ale obieca synowi, że porozmawia z Kornelem.

Jeszcze tego samego dnia Jezierska poprosi męża o rozmowę, która jednak wcale nie będzie dotyczyła biznesu. Sławka oskarży Kornela o to, że chce ją... utuczyć i wykorzystuje do tego Blondynę. Jezierski upokorzy ją w obecności pomocy domowej, wypominając, że przez cały czas coś je. Kłótnię małżonków przypadkiem usłyszy Gawron, który akurat zjawi się w willi, by skorzystać z basenu i sauny. Gdy Kornel zobaczy nieproszonego gościa, wykrzyczy żonie prosto w twarz, że pozwoliła zamienić ich dom w publiczne spa. Sławka w odpowiedzi poprosi go o... kartę kredytową.

- Chcę sobie poprawić to i owo - powie, czym niemal doprowadzi męża do furii.

Gdy Jezierska wyjdzie z domu, Ania zaprosi Gawrona do kuchni na kolację.

- Sławka nie zjadła obiadu, pan Kornel zamknął się w gabinecie i prosił, żeby im nie przeszkadzać, więc... - uśmiechnie się zalotnie do Ryśka, podsuwając mu talerz pełen pyszności i rozlewając wino do kieliszków.

- No, Żaba, twoje zdrowie. Super wymyśliłaś z tą miejscówką u Jezierskich - stwierdzi Gawron.

- Jesteś boska... Patrzę na to całe "państwo" i doceniam to, co mam. Jezierscy to dziwna para. Nie to co my... - wyszepcze i przytuli ukochaną.

Ania nagle odsunie się od niego.

- A my weźmiemy kiedyś ten, no... ślub? - zapyta, patrząc Gawronowi prosto w oczy.

Rysiek obieca jej, że staną przed ołtarzem, jak tylko uda mu się zarobić na wyprawienie hucznego weseliska.

Zobacz też"Barwy szczęścia": Agata i Iwona przestaną wierzyć w miłość! - Świat Seriali w INTERIA.PL

Źródło: AIM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy