Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 14492
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Druga szansa

Zapraszamy na kolejny tydzień z „Barwami szczęścia”. Jakie niespodzianki tym razem czekają na widzów?

Przede wszystkim: w serialu pojawi się gościnnie Anastazja Pazura, córka Cezarego Pazury. Młoda aktorka zagra Dagmarę - matkę, która cierpi na depresję poporodową. Jej bohaterka będzie pacjentką Aleksandra. A Klara - na prośbę przyjaciela - spotka się z dziewczyną i spróbuje namówić Dagmarę, by zgłosiła się po pomoc do psychiatry. Jakie przygody czekają pozostałych bohaterów serialu?

Ula i Hubert poznają przypadkiem Wolana. Gdy mężczyzna zasłabnie na ulicy, młodzi od razu podbiegną, by mu pomóc. Ula odkryje później, że Wolan w przeszłości był popularnym muzykiem. I że jego karierę - oraz życie - zniszczyły narkotyki.

Następnego dnia, gdy Wolan wyjdzie po badaniach ze szpitala, Skowrońska postanowi mu pomóc. I w końcu zaproponuje muzykowi, by pojechał razem z nią i Hubertem na nagranie ich nowej piosenki. - Nie zostawimy cię samego... Nie możesz się tułać po osiedlu! Co wydarzy się, gdy bezdomny pojawi się nagle w studiu?

Reklama

Z kolei Waleria - pewna, że Stefan ma romans z Cariną - będzie o krok od załamania i... wyprowadzi się z domu! Górka odnajdzie żonę w kościele i w końcu - zdesperowany - wyzna cicho: - Carina to moja córka. Nie umiałem ci wcześniej powiedzieć... Jednak to jego sytuacji wcale nie poprawi. - Zdradziłeś Jadwigę, więc mnie też możesz! - Daj spokój... Wtedy byłem młodszy. - Aha, czyli teraz jesteś na to za stary i to jedyna rzecz, jaka cię powstrzymuje?!

Kilka godzin później do kościoła zajrzy za to Carina... Jak potoczy się jej rozmowa z Walerią - która wcześniej okazała jej serce i próbowała otoczyć opieką?

Tymczasem Wilk nadal będzie mieszkał u Małgorzaty - "opiekując się" Natalią. Zwoleńska, obserwując z bliska ich relacje, będzie w szoku. - Jak ty z nim wytrzymujesz, córeczko? Przecież on cię osacza! Ta jego opiekuńczość jest przerażająca... A co będzie, jak urodzisz dziecko? Wtedy was oboje będzie trzymał pod kloszem i nie dopuszczał do was nikogo!(...) Musisz coś z tym zrobić! A Natalia wymknie się w końcu z domu na spotkanie z Sadowskim... Dziennikarz przekaże jej szokujące informacje o "ukochanym"!

A w finale: amant Tomek znowu w akcji! W premierowych odcinkach młody trener namówi Jolę na masaż... Janek od razu wybuchnie zazdrością. - Dajesz się obmacywać temu lowelasowi?! Kozłowski, zirytowany, odeśle w końcu żonę do domu - i zapowie, że odtąd to on zajmie się prowadzeniem klubu. - Od teraz ja tu będę szefem. I wezmę w obroty tego... Tomaszka!

Jego kolejna rozmowa z "donżuanem" nie potoczy się miło... - Klientki cenią cię jako trenera, a moja żona jako pracownika, ale zapamiętaj sobie: nie ma ludzi niezastąpionych. Zrób jeden krok za dużo i wylecisz, zrozumiano?! Co wydarzy się dalej? Ciekawych zapraszamy przed telewizory: od poniedziałku do piątku, jak zwykle o godz. 20:10!

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje