Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 15270
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Dominika spłaci swe długi... w naturze?

Były ochroniarz zażąda od Dominiki (Paulina Chapko) zwrotu pieniędzy, które była mu winna, gdy jeszcze pracowała jako prostytutka. - W tej branży długów się nie anuluje – stwierdzi Miras (Rafał Iwaniuk) i zagrozi dziewczynie, że jeśli nie odda mu kasy, zmusi ją, by... odpracowała całą należność swoim ciałem!

W 2105. odcinku "Barw szczęścia" (emisja w poniedziałek 7 października o godzinie 20.10 w TVP2) Dominika dostanie SMS z wiadomością od Mirasa.

Reklama

- Pieniądze mają być dzisiaj. O 12 tam gdzie zawsze - przeczyta.

Dziewczyna przerazi się, że jeśli nie da byłemu ochroniarzowi choć części kwoty, jakiej ten od niej żąda, wpadnie w poważne tarapaty. Postanowi poprosić o pieniądze... Sebastiana (Marek Krupski).

- Zaraz wychodzę do pracy, mam sprzątanie wielkiego domu po imprezie. A po drodze powinnam jeszcze odebrać środki czystości z hurtowni.

- Nie mam pieniędzy... Cztery osoby zalegają mi z płatnościami za sprzątanie. Obiecały zrobić dzisiaj przelew, ale kasa pewnie będzie na koncie dopiero jutro. Mógłbyś mi pożyczyć? - uśmiechnie się zalotnie do narzeczonego.

Kowalski zdziwi się, gdy usłyszy, że Dominika potrzebuje aż dwa tysiące złotych.

- Tyle pieniędzy... - westchnie, ale sięgnie po portfel.

- Akurat wyjąłem na krawca dwa tysiące. Jutro muszę odebrać garnitur - powie, wręczając ukochanej banknoty.

Dominika spotka się z Mirasem, ale gangster na widok dwóch tysięcy tylko się zaśmieje. Powie, że ta kwota pokryje zaledwie część długu, który zamierza wkrótce wyegzekwować w całości.

- Zawsze możesz oddać w naturze - zażartuje.

Dominika uzna, że musi nadal sprzątać nago u Klemensa (Sebastian Perdek), by zarobić na spłatę Mirasa.

Prosto ze spotkania z byłym ochroniarzem pójdzie do domu swego klienta... Klemens z ukrycia nagra dziewczynę krzątającą się po jego mieszkaniu w samej tylko bieliźnie. Dominika nie będzie świadoma tego, że jest filmowana!

Kilka godzin później Klemens spotka się z Natalią (Maria Dejmek), a ta poinformuje go, że właśnie dostała zaproszenie na ślub Sebastiana i poprosi, by poszedł z nią w charakterze osoby towarzyszącej.

Klemens zgodzi się, nie wiedząc, że narzeczoną Kowalskiego jest jego seksowna sprzątaczka...

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje