Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 11988
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Carina przyłapana w ramionach Radka!

Wkrótce Ernest (Krystian Kukułka) zaproponuje Carinie (Divine Kitenge-Martyńska) udział w teledysku. - Zaprowadzę cię na szczyt... Będziesz gwiazdą! - powie jej. Z kolei Lidka (Emilia Warabida) o mały włos nie pęknie z zazdrości, gdy zobaczy kelnerkę w ramionach ukochanego Radka (Filip Kosior).

W odpowiedzi na propozycję zostanie gwiazdą dziewczyna stwierdzi, że nie ma czasu, bo została w Feel Good sama i nie może zawieść Radka (Filip Kosior).

Reklama

- Chcesz być kelnerką do końca życia? - zakpi z niej Chowański.

W końcu Carina zgodzi się wystąpić w clipie. Poprosi Morawskiego o wolny wieczór i pojedzie z Ernestem do studia. Gdy okaże się, że nie ma w nim nikogo, pomyśli, że wpadła w pułapkę. Ernest nagle przyciągnie ją do siebie.

- Ty dupku! Oszukałeś mnie! - krzyknie Carina, pewna, że chłopak chce ją zgwałcić. Tymczasem w studiu zjawią się reżyser i operator kamery.

- Jak w ogóle mogłaś pomyśleć, że chciałem ci zrobić krzywdę? - wyszepcze Chowański. Następnego dnia Carina wyzna Radkowi, że nie jest zadowolona z tego, jak wypadła przed kamerą.

- Byłam beznadziejna - szepnie i spontanicznie przytuli się do szefa w 1845. odcinku "Barw szczęścia" (emisja 13 kwietnia w TVP2).

Morawski obejmie ją i zacznie delikatnie gładzić po plecach. W tym samym momencie do kuchni wejdzie Lidka (Emilia Warabida). Stanie jak wryta, widząc ukochanego w ramionach kelnerki...

Czy Lidka uwierzy Radkowi, kiedy ten powie jej, że przytulił Carinę tylko dlatego, że zrobiło mu się jej żal?

Agencja W. Impact

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje