Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 12053
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Cała prawda o Jowicie

Wkrótce wyjdzie na jaw, że Jowita (Magdalena Żak) zataiła przed Kajtkiem (Jakub Dmochowski) i Oliwką (Wiktoria Gąsiewska) kilka bardzo ważnych faktów ze swej przeszłości. - Moja siostra wcisnęła wam bajeczkę o sobie – powie nastolatkom Patryk (Konrad Skolimowski).

Patryk oskarży Kajtka i Oliwkę o to, że nie dopilnowali Jowity i pozwolili jej na romans z Sebastianem (Marek Krupski).

Reklama

- Jak nasz ojciec się dowie, znowu dostanie zawału - powie nastolatkom.

- To nie nasza wina, że twoja siostra się zakochała - stwierdzi młody Cieślak.

- Próbowaliśmy ją powstrzymać, ale ona zawsze robi, co chce. Wiemy o tamtym facecie, który poszedł siedzieć za przekręty, ale Sebastian to normalny facet - doda.

- Wcisnęła wam bajeczkę o przemytniku? Jezu, mam tego dość - westchnie Patryk, po czym poradzi Kajtkowi i Oliwce, by zapytali jego siostrę, co tak naprawdę wydarzyło się trzy lata temu.

Kilka godzin później Jowita zjawi się w mieszkaniu przyjaciół.

- Nie mam dokąd pójść... Wszystko mi się zawaliło. Mogę zostać u was na noc? - zapyta.

- Możesz zostać, ale musisz być z nami szczera - usłyszy.

Kajtek poinformuje Jowitę, że wie, iż historyjka o przemytniku, którą im opowiedziała, nie ma nic wspólnego z tym, co naprawdę wydarzyło się w jej życiu.

- Sorry, że ściemniałam, ale nie chciałam was bulwersować, bo to dość mega ostra historia... - zacznie Jowita.

- Ale część mojej opowieści była prawdziwa: facet był dużo starszy, oszalałam na jego punkcie, a on na moim. To mogła być piękna miłość, tylko... ja byłam nieletnia, a on miał żonę i dzieci - powie.

Okaże się, że Jowita wdała się w romans ze wspólnikiem swego ojca. Kiedy mężczyzna postanowił z nią zerwać, doniosła na niego na policję.

- Oskarżyłam go o gwałt. Dałam mu kilka szans, ale ich nie wykorzystał, więc zapłacił za to, co mi zrobił i dostał trzy lata. Nie miałam jeszcze szesnastu lat... - wyzna dziewczyna przyjaciołom.

- Najgorsze, że ojciec tak się przejął, że dostał zawału, a matka załamała się nerwowo i chyba do dzisiaj zastanawiają się, kto kogo uwiódł. Jak się wyda mój związek z Sebastianem, to już nie będą mieli wątpliwości - westchnie.

Czy Kajtek i Oliwka wybaczą Jowicie kłamstwa, którymi karmiła ich od kilku miesięcy? Czy pozwolą jej zostać w ich mieszkaniu? Czy będą chcieli nadal się z nią przyjaźnić? Odpowiedzi na te pytania poznamy po wakacjach.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje