Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 16351
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Bez sumienia i wstydu…

Zapraszamy na premierowe odcinki „Barw szczęścia”… w których Marta zorientuje się, że padła ofiarą oszustwa!

Wzruszająca historia Rafała - niedoszłego samobójcy - okaże się kłamstwem. A Walawska odkryje, że mężczyzna jest modelem i... został wynajęty przez Ernesta! Syn Artura wyzna, że próbował w ten sposób zwiększyć popularność ich audycji.

Reklama

- Chciałem rozkręcić radio... Dać słuchaczom coś, czego nie miała konkurencja.

A Marta, słuchając jego tłumaczeń, w końcu wybuchnie.

- Jesteś nienormalny... Nie wasz wstydu, sumienia, zasad!

Wzburzona, dziennikarka wybiegnie z radia - i na pożegnanie wymierzy Ernestowi siarczysty policzek. Za to następnego dnia, gdy chłopak spróbuje ją przeprosić, wyrzuci go z domu. Świadoma, że Rafał nie tylko okłamał ją i słuchaczy, ale także złamał serce Zofii... Bo śledztwo Walawskiej wykaże, że model już od kilku lat jest szczęśliwie żonaty i ma nawet syna. A obiecując Zofii małżeństwo, z premedytacją kłamał.

- Rafał skrzywdził niewinną kobietę i co gorsza, troje dzieci, które go pokochały!

- To była jego decyzja... Jest dorosłym człowiekiem. Ostatecznie straty nie są aż takie wielkie, a radio rozkręciliśmy...

- Ty jesteś absolutnie niereformowalny! Przychodzisz mnie przeprosić... a kompletnie nie masz wyrzutów sumienia!(...) Wyjdź i więcej tu nie przychodź!

Czy Ernest zrozumie w końcu, jak duży popełnił błąd - i zdoła go naprawić? I jak zareaguje Artur, gdy dowie się o konflikcie Marty ze swoim synem? Ciekawych zapraszamy przed telewizory!

www.barwyszczescia.tvp.pl/

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje