Reklama

Anna Dereszowska zdradziła płeć i imię swojego najmłodszego dziecka

W połowie listopada Anna Dereszowska poinformowała swoich fanów o tym, że jej najmłodsza pociecha przyszła na świat. Nie zdradziła jednak jej imienia ani płci. Zrobiła to dopiero teraz! Wyjawiła, że jej synek nazywa się Aleksander, a bliscy nazywają go "Aleksikiem".

Anna Dereszowska urodziła

"Witaj, świecie" - tak brzmiał opublikowany 14 listopada post, w którym Anna Dereszowska poinformowała o narodzinach swojego dziecka. Przez całą ciążę i tuż po narodzinach maluszka aktorka nie chciała zdradzić ani płci, ani imienia, które wybrała dla najmłodszej pociechy. W relacjach publikowanych w social mediach gwiazda serialu "Tajemnica zawodowa" mówiła i pisała per "Mały Ludzik". Jednak internauci, oceniając błękitno-granatową kolorystykę ubranek noworodka, od początku byli pewni, że jest to chłopiec. I mieli rację!

Aktorka zamieściła w sieci nagranie, na którym bawi się ze swoim starszym synkiem, 6-letnim Maksymilianem, korzystając z tego, że na Mazurach, gdzie mają dom, spadło trochę śniegu. Chłopiec biegał z nią po podwórku i rzucał śnieżkami. Jedna z nich trafiła w okno nowego domu aktorki, która to skomentowała tak: "A kto tam jest? Tata, który ciągle coś ogarnia, a kto śpi w wózku? Aleksik? Aleksik śpi" - powiedziała aktorka, wyjawiając tym samym, że jej trzecie dziecko ma na imię Aleksander.

Reklama

Zobacz też: "Barwy szczęścia": Odcinek 2532. Jowita zostanie skazana! 

Anna Dereszowska i Daniel Duniak

Już w czasie ciąży Dereszowska w wywiadach zapowiadała, że imię wybrane przez nią i jej partnera Daniela Duniaka jest dość często spotykane, ale aktualnie niezbyt popularne. Ważne było dla niej również to, by było dość długie i pasowało do krótkiego nazwiska Duniak. Zdradziła też, że chciałaby, żeby brzmiało tak ładnie jak imię starszego syna Maksymiliana.

Anna Dereszowska i Daniel Duniak są parą od 2014 roku. Poznali się na planie sesji zdjęciowej, w której ona pozowała, a on pracował jako fotograf. Po roku związku urodził się im syn Maksymilian a teraz doczekali się swojego drugiego syna. Wychowują razem także 13-letnią Lenę, córkę aktorki ze związku z Piotrem Grabowskim. Przez ostatni rok para dzieliła czas między Warszawę a mazurską wieś Ławki, w której budowali dom. Choć nie jest jeszcze wykończony na zewnątrz, aktorka i jej rodzina już się do niego przeprowadzili.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama