Reklama

"Barwy szczęścia”: Odcinek 2532. Jowita zostanie skazana!

W 2532. odcinku „Barw szczęścia” (emisja w środę 15 grudnia o godzinie 20.10 w TVP2) Jowita (Magdalena Żak) wyzna Justinowi (Jasper Sołtysiewicz) i Protowi (Andrzej Michalski), że najprawdopodobniej pójdzie za kratki. - Rajfurzyłam i nie ujdzie mi to na sucho – stwierdzi i doda, że grozi jej od trzech miesięcy do pięciu lat więzienia.

Barwy szczęścia”: Odcinek 2532. Jowita uniknie więzienia

Justin zaproponuje Jowicie, że pójdzie z nią do sądu, ale Jezierska powie mu, że już sobie zapewniła towarzystwo. Okaże się, że na rozprawę Jowita wybiera się z Celiną (Orina Krajewska). Zanim Jowita wejdzie na salę, podejdzie do niej ubrany w czarny garnitur nieznajomy... Nie zdąży jednak nic powiedzieć, bo protokolant wezwie strony do zajęcia miejsc.

Kilkanaście minut później Jowita wyjdzie na korytarz.

- Głowa go góry. Gratuluję i uciekam do swoich spraw - powie jej adwokat, a słysząca jego słowa Celina będzie przekonana, że Jezierska została uniewinniona.

Reklama

Niestety... Okaże się, że sąd uznał ją winną zarzucanych jej czynów i skazał za stręczycielstwo.

- Sześć miesięcy w zawieszeniu na dwa lata. Mój prawnik powiedział, że to bardzo łagodny wyrok - Jowita przekaże Brońskiej dobre, choć przecież złe wieści.

- Najważniejsze, że uniknęłaś więzienia - uśmiechnie się Celina.

Zobacz też: "M jak miłość": Odcinek 1621. Marta namówi Patrycję do ucieczki od męża?

"Barwy szczęścia": Odcinek 2532. Celina uratuje Jowicie życie!

Jowita wyzna Brońskiej, że przed odsiadką uratowała ją czysta kartoteka i to, iż współpracowała z policją.

- Rozczulam się nad sobą, zamiast myśleć o tych dziewczynach, które wpakowałam w łapy Grety i jej szajki... Zasłużyłam na karę - stwierdzi, po czym przysięgnie, że już nigdy w życiu nie wpakuje się w podobne bagno.

Jowita nie zauważy, że mężczyzna w czarnym garniturze, który podszedł do niej przed rozprawą, wciąż ją obserwuje. Gdy dziewczyny wyjdą z sądu, tajemniczy nieznajomy podąży za nimi.

Nagle w kierunku stojącej tuż przy krawężniku Jowity nadjedzie nieoznakowane auto. Celina w ostatniej chwili szarpnie koleżankę i pociągnie ją w swoją stronę, ratując jej tym samym życie...

- Myślisz, że chcieli mnie załatwić? - zapyta zdenerwowana Jezierska.

- Raczej tylko nastraszyć - szepnie Brońska.

Czy Jowita może czuć się bezpiecznie, wiedząc, że ma mnóstwo wrogów i że Bonda (Maciej Kosmala) nie spocznie, zanim nie zmusi jej do odpracowania długu jej ojca?

"Barwy szczęścia": Odcinek 2532. Kiedy i gdzie obejrzeć?

2532. odcinek "Barw szczęścia" zostanie wyemitowany w środę 15 grudnia o godzinie 20.10 w TVP2.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama