Baron24

Ocena
serialu
4,4
Przeciętny
Ocen: 52
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Baron24": Tomasz Karolak i Iza Kuna na... stacji benzynowej

Aktorzy Tomasz Karolak i Iza Kuna grają główne role w nowym serialu TVP2 "Baron24". Akcja toczyć się będzie na stacji benzynowej. Pierwszy odcinek widzowie zobaczą już w marcu.Reklama

Na plan najnowszej produkcji telewizyjnej Dwójki gwiazdy weszły już w grudniu. Prace potrwają do kwietnia.

"Baron24" to sitcom, którego głównym bohaterem jest Mirosław Baron. Ten, grany przez Tomasza Karolaka, mężczyzna, jest właścicielem niewielkiej stacji benzynowej niedaleko jednej z autostrad. Jego życie może się niebawem zmienić, bowiem od jakiegoś czasu zapowiadana jest budowa zjazdu z autostrady.

Dzięki temu Baron, jego partnerka Sylwia (Iza Kuna) oraz córka (Weronika Humaj), mogliby żyć na dużo wyższym poziomie. Niestety budowa zjazdu się opóźnia, a stacja BarON24 ma coraz mniej klientów.

Prowadzony przez Sylwię bar, także nie cieszy się popularnością. Baron wraz z najbliższymi próbuje radzić sobie z przeciwnościami losu. Jego droga do szczęścia jest kręta, ale pełna niespodzianek i zabawnych sytuacji.

- Każdy w dzisiejszych czasach wie, że prowadzenie własnego biznesu i spłacanie kredytu, to nie jest najłatwiejsza sprawa na świecie. Z tym problemem borykają się nasi bohaterowie. Stacja Baronów nie znajduje się przy ruchliwej drodze, ponieważ nie zbudowano do końca zjazdu z autostrady. Jednak bohaterowie żyją nadzieją na lepsze czasy. Myślę, że każdy z nas odnajdzie w tym serialu siebie. Tomek Karolak i Iza Kuna, to wybitni aktorzy komediowi. Myślę, że widzowie będą mogli odpocząć, oglądając nasz serial - powiedziała Dorota Kośmicka-Gacke, koordynator projektu.

W serialu grają także m.in. Rafał Rutkowski w roli sympatycznego, lokalnego gangstera, Cezary Kosiński w roli komornika, Piotr Cyrwus, jako kierowca cysterny, Iwona Bielska, grająca teściową głównego bohatera oraz Wojciech Mecwaldowski w roli byłego narzeczonego Sylwii.

Reżyserem serialu jest Adek Drabiński, a za scenariusz odpowiadają Doman Nowakowski, Mikołaj Korzyński, Tomasz Perczyński i Michał Kalicki.

Sitcom liczyć będzie 26 odcinków. Każdy epizod to osobna historia. 25-minutowe odcinki będzie można oglądać od 7 marca w każdy piątkowy wieczór.

Dowiedz się więcej na temat: Baron24

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje