Reklama

Royal Pains

Bananowy doktor

Ocena
serialu
6,7
Niezły
Ocen: 173
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

„Bananowy Doktor”: Premierowe odcinki w TVN 7

Kontynuacja przygód przystojnego doktora Hanka Lawsona, który nadal troszczy się o zdrowie zamożnych mieszkańców Hamptons. Sezon 4. zaczyna się dość nieoczekiwanie - od kłótni braci Lawson. Spór między nimi prowadzi Hanka do próby założenia nowej praktyki lekarskiej. Premierowe odcinki serialu "Bananowy Doktor" od 21 listopada o godzinie 19.00 w TVN 7.


Reklama

Świeżo po kłótni z Evanem, Hank angażuje Jill, aby pomogła mu założyć nową praktykę lekarską. W tym czasie Evan jest zajęty rozmowami kwalifikacyjnymi z kandydatami na miejsce brata, m.in. z Van Dyke'iem. Divya czuje odpowiedzialność za spór zaistniały między braćmi Lawson, dlatego próbuje pomóc im zakopać topór wojenny i przywrócić HankMed do poprzedniego stanu.

Na dorocznym Harborfest czyli wydarzeniu, które rodzina Jill zawsze świętowała razem, dziewczyna czuje się pewna swojej decyzji o odejściu z Hamptons Heritage na rzecz pracy w Urugwaju.

Nie pomaga nawet fakt, że jej najstarszy brat Ernie zaczyna mieć dziwne objawy i upiera się przy wzięciu udziału w konkursie jedzenia kanapek z homarem na czas. Evan promuje "nowy i udoskonalony" HankMed sponsorom Harborfes.

Premierowe odcinki serialu "Bananowy Doktor" od 21 listopada o godzinie 19.00 w TVN 7.

Dowiedz się więcej na temat: Bananowy doktor

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje