Reklama

"Bad boy": Antoni Królikowski i Joanna Opozda o krok od ślubu

Antoni Królikowski i Joanna Opozda to obecnie najgorętsza para polskiego show-biznesu. Aktorzy upublicznili swój związek w zeszłym roku. Zalewali Instagram wspólnymi fotografiami. Jednak po kilku miesiącach się rozstali. Nie ucichły jeszcze plotki o powodach ich rozejścia, gdy zaczęto szeptać o ich powrocie do siebie. W czerwcu aktor opublikował na Instagramie zdjęcie, na którym czule obejmuje ukochaną i napisał: „Moje szczęście”. Według medialnych doniesień zakochani obecnie zajęci są organizacją ślubu.

Antek Królikowski i Joanna Opozda powiedzą sobie "tak"?

Związek Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego należy do burzliwych. Jakiś czas temu otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie, że para po kilku miesiącach rozłąki wróciła do siebie. Na początku lipca w sieci pojawiły się informacje o tym, że ich związek przeszedł na kolejny etap i są już narzeczeństwem, wtedy też wyciekła treść zaproszeń ślubnych pary. Od tego czasu nie milkną spekulacje dotyczące ślubu Antka i Joanny.

Choć zakochani nie potwierdzili tych doniesień, to w sieci pojawiają się kolejne szczegóły dotyczące ceremonii. Trzy tygodnie temu na profilu makijażysty aktorki pojawił się wpis, w którym mężczyzna pochwalił się, że to właśnie on będzie odpowiadał za wygląd gwiazdy na jej ślubie.

Reklama

Powstanie Warszawskie: Antoni Królikowski apeluje

Znamy datę i miejsce ślubu?

Według informacji, do których dotarł "Super Express" przygotowania do ślubu Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy idą pełną parą. Tabloid, powołując się na swoje źródła, poinformował, że para zamierza pobrać się już w najbliższy weekend w kościele św. Wojciecha na warszawskiej Woli. Dowiedzieliśmy się także, gdzie odbędzie się wesele.

Antek Królikowski i Joanna Opozda najwyraźniej nie zamierzają oszczędzać na weselu. Według obliczeń tabloidu para może wydać na wesele aż 200 tysięcy złotych. Co znajdziemy w weselnym menu?

https://swiatseriali.interia.pl/newsy/seriale/bad-boy-1485/news-antoni-krolikowski-oficjalnie-potwierdzil-ze-znow-spotyka-si,nId,5307043

Autor: Konrad Lubaszewski

RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje