Reklama

Aż po sufit!

Ocena
serialu
7,4
Dobry
Ocen: 165
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Aż po sufit!", "Skazane": To będą jesienne hity?

Jakie nowości zobaczymy w jesiennych ramówkach polskich stacji?


Reklama

Według ostatnich doniesień telewizja TVN właśnie rozpoczęła intensywne prace nad swoim nowym serialem "Aż po sufit!". Ma to być współczesna saga opowiadająca o losach rodziny Domirskich. - Każdy dom ma swoje tajemnice, każda rodzina skrywa swoje sekrety. Co się dzieje, kiedy pod jednym dachem spotykają się różne osobowości i temperamenty?

To historia o tym, że tak naprawdę wszystkie drogi, nawet nas, dorosłych, prowadzą do domu - przybliża nowy serial producentka Dorota Chamczyk. Wiadomo również, że "Aż pod sufit!" jest adaptacją kultowej australijskiej "Packed to the Rafter", która doczekała się kilkunastu sezonów. Za przystosowanie jej do polskich realiów odpowiada zespół scenarzystów pod wodzą twórcy scenariusza do fimu "Listy do M.", Marcina Baczyńskiego.

Natomiast za reżyserię odpowiadać będą Bartek Konopka i Julia Kolberger. Czas jednak przejść do obsady. A ta prezentuje się naprawdę imponująco. W główne postaci mają się bowiem wcielić m.in. Edyta Olszówka, Małgorzata Foremniak, Dorota Segda, Mariusz Bonaszewski i Cezary Pazura. Młode aktorskie pokolenie reprezentować będą z kolei Karolina Staniec, Krzysztof Chodorowski i Kamil Szeptycki. Zapowiada się więc naprawdę ciekawie.

Opowieść o kobietach


Także Polsat zapowiedział, że najprawdopodobniej po wakacjach wytoczy przynajmniej jedno nowe serialowe działo. "Skazane" to opowieść o czterech kobietach pochodzących z różnych grup społecznych. Łączy jej jednak to, że ich partnerzy trafili do więzienia. W rolach głównych tej psychologicznej produkcji zobaczymy m.in. Monikę Krzywkowską, Paulinę Gałązkę, Beatę Ścibakównę, Wojciecha Błacha i Antoniego Pawlickiego.

Znów będzie leczyć?


Jak udało nam się dowiedzieć, jedna ze stacji także przygotowuje nowy serial, w którym główną rolę zagrać ma Kamilla Baar. Podobno wcieli się w postać lekarki. Aktorka bez wątpienia świetnie poradzi sobie z tym wyzwaniem, od kilku lat gra bowiem w "Na dobre i na złe" dr Goldberg, ginekolog zatrudnioną w Leśnej Górze. Być może będzie miała jeszcze większe pole do popisu? Na razie wszystko owiane jest tajemnicą.

Dowiedz się więcej na temat: Aż po sufit

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje