Reklama

"Aż po sufit!": Pożegnanie z serialem

We wtorek, 24 listopada, TVN wyemitował ostatni odcinek serialu "Aż po sufit!". Wbrew zapewnieniom, że serial będzie kontynuowany, stacja w ostatniej chwili postanowiła zrezygnować z produkcji.


Z widzami serialu na jego oficjalnej stronie pożegnała się Dorota Chamczyk, producentka "Aż po sufit!".

- Drodzy Widzowie - sympatycy rodziny Domirskich, dziękuję Wam za 13 wyjątkowych wtorkowych wieczorów, które spędziliście z naszym serialem. Dzisiejszy odcinek był ostatnim spotkaniem z bohaterami "Aż po sufit!", mam jednak nadzieję, że pozostaną Oni w Waszych sercach i wspomnieniach - zaczęła Chamczyk.

Później wytłumaczyła, jaki cel przyświecał twórcom serialu oraz wyraziła zadowolenie z pracy ekipy.

- Jako twórcy "Aż po sufit!" chcieliśmy stworzyć serial słodko-gorzki, poruszający ważne współczesne tematy. Serial  wzruszający i mądry, pełen ciepłych, radosnych i zabawnych chwil, ale również refleksji, trudnych problemów i poważnych wniosków - tak jak to jest w życiu.  Wierzę mocno, że to trudne zadanie zrealizowaliśmy. (...) Cieszę się, że doskonała praca "starszyzny aktorskiej" i niezwykła atmosfera profesjonalizmu i życzliwości w całej ekipie, jaka była podczas tej produkcji stały się także świetną bazą na przyszłość dla młodego pokolenia aktorów. Głęboko wierzę w ich talenty i będę zawsze sekundować ich karierom. Byliśmy jak dobra objazdowa trupa teatralna: jeden za wszystkich - wszyscy za jednego - dodała.

Reklama

Producentka nie poinformowała jednak, co było powodem zakończenia serialu. Według doniesień serwisu Wirtualnemedia.pl, produkcja zniknęła z anteny przez niską oglądalność. My też, jeszcze w trakcie jej trwania, mieliśmy swoje zdanie na ten temat (o szczegółach przeczytacie TUTAJ!).

Na koniec Chamczyk pożegnała się z widzami: - Jeszcze raz dziękuję za wsparcie oraz sympatię dla serialu i do zobaczenia przy innych projektach - napisała.

"Aż po sufit!", po trzech pierwszych odcinkach, oglądało średnio 1,25 mln widzów.

swiatseriali.pl
Dowiedz się więcej na temat: Aż po sufit

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy