Apple TV+: Seriale

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 7
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Terapia bez trzymanki": Nowy serial z Harrisonem Fordem w roli głównej

Harrison Ford przez lata unikał grania w serialach. W ostatnim czasie zmienił jednak zdanie i na premierę czekają dwie produkcje z jego udziałem. Legendarnego aktora będzie można zobaczyć w westernie "1932" oraz produkcji Apple TV "Terapia bez trzymanki". Do sieci trafił właśnie zwiastun serialu.

"Terapia bez trzymanki": Harrison Ford w kolejnym serialu

Legendarny odtwórca ról Indiany Jonesa i Hana Solo od pewnego czasu coraz śmielej poczyna sobie na małym ekranie. Po występie w westernowym serialu "1932" zagrał w telewizyjnej komedii obyczajowej "Terapia bez trzymanki". Platforma streamingowa Apple TV+ właśnie opublikowała zwiastun tego serialu, którego premiera zaplanowana została na 27 stycznia tego roku.

Bohaterem serialu "Terapia bez trzymanki" jest Jimmy (w tej roli Jason Segel), terapeuta, który nie radzi sobie z emocjami po stracie żony. Postanawia więc wypróbować nową technikę, którą stosuje wobec wszystkich - brutalną szczerość bez owijania w bawełnę. Czy Jimmy pomoże sobie, pomagając innym? Czy dzięki temu powróci do życia? - czytamy w oficjalnym opisie fabuły serialu Apple TV+.

Reklama

"Terapia bez trzymanki": O czym opowie serial?

Harrison Ford w serialu "Terapia bez trzymanki" wciela się w rolę dra Phila Rhodesa, cenionego terapeuty i współpracownika Jimmy’ego. To mężczyzna, który twardo stąpa po ziemi i obawia się konsekwencji, jakie przynieść może złamanie wszystkich podstawowych reguł prowadzenia terapii. Rhodes, który jest pionierem terapii poznawczo-behawioralnej, obawia się również o los praktyki, którą prowadzi wspólnie z Jimmym oraz Gaby graną przez Jessikę Williams.

Scenariusz serialu "Terapia bez trzymanki" napisali Jason Segel, Brett Goldstein ("Ted Lasso") oraz Bill Lawrence ("Jak poznałem waszą matkę"). Dwa pierwsze odcinki tego dziesięcioodcinkowego serialu pojawią się na platformie Apple TV+ 27 stycznia, kolejne emitowane będą co tydzień w piątki.

Apple TV+: Najbardziej oczekiwane produkcje

W połowie tygodnia Apple TV+ opublikowała zapowiedzi swoich nowych i powracających produkcji na początek 2023 roku. Najgorętszym tytułem spośród nich jest bez wątpienia trzeci sezon serialu "Ted Lasso", który ma pojawić się na wiosnę. 

Pierwsze opublikowane zdjęcie z trzeciej odsłony tej produkcji zapowiada finałowe starcie pomiędzy Tedem Lasso (Jason Sudeikis) i Nathanem Shelleyem (Nick Mohammed), którzy niegdyś byli przyjaciółmi, a teraz są trenerami rywalizujących drużyn. Na platformę Apple TV+ trafi też trzeci sezon "Truth Be Told" oraz drugie sezony "Afterparty", "Schmigadoon!" i "Swagger". Uwagę zwraca również "Extrapolations", którego premierę zaplanowano na 17 marca. W jego obsadzie są m.in. Eiza Gonzalez, Tobey Maguire, Marion Cotillard, Forest Whitaker, Edward Norton, Kit Harrington, Sienna Miller oraz Meryl Streep.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Harrison Ford | Apple TV+: Seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama