Apple TV+: Seriale

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 7
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Cynthia Erivo gwiazdą serialu produkowanego przez Renee Zellweger

Znana z "Źle się dzieje w El Royale" aktorka będzie współpracować z Renee Zellweger przy serialu zatytułowanym "Raising Wild" ("Dzikie wychowanie"). Cynthia Erivo wystąpi w roli głównej, niezapomniana Bridget Jones będzie producentką wykonawczą. Projekt realizowany jest dla platformy streamingowej Apple TV+.

Cynthia Erivo w serialu produkowanym przez Renee Zellweger

Cynthia Erivo będzie gwiazdą serialu, który wyprodukuje hollywoodzka gwiazda Renee Zellweger.

Jak donosi portal "Deadline", prace nad scenariuszem do "Raising Wild" są póki co na wczesnym etapie. Tworzy go Amber Alexander ("Snowblind"). Funkcję showrunnera pełnił będzie Damian Kindler ("Amerykańscy bogowie"). A dla Apple TV+ serial wyprodukują m.in. studia MGM oraz Identity Media.

Cynthia Erivo w serialu "Raising Wild" wcieli się w rolę neuropsycholożki, która jest poszukiwana za oszustwo, porwanie i morderstwo. Wraz z rozwojem fabuły zaczną się jednak pojawiać kolejne znaki zapytania. Trudno będzie jednoznacznie orzec, czy bohaterka jest ofiarą mrocznego spisku, czy może zagrożeniem dla rządu i społeczeństwa.

Reklama

Erivo można było ostatnio zobaczyć w innym serialu platformy Apple TV+ zatytułowanym "Ryk". Wystąpiła w odcinku zatytułowanym "Kobieta, która znalazła ślady ugryzień na skórze".

O jej talencie świadczyć może to, że już tylko jednej nagrody brakuje jej do tzw. statusu EGOT. Mają go artyści, którzy w trakcie swojej kariery otrzymali nagrody Emmy, Grammy, Oscara oraz Tony. 35-letniej aktorce i wokalistce brakuje jedynie Oscara. Póki co na jej koncie znajdują się dwie nominacje do tej nagrody.

PAP
Dowiedz się więcej na temat: Cynthia Erivo | Renee Zellweger

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama