Andor

Ocena
serialu
6,7
Niezły
Ocen: 6
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Andor": Wyciekło wideo z planu 2. sezonu! Szturmowcy i Luthen w Walencji

Czekacie na drugi sezon serialu "Andor"? Do premiery zostało jeszcze sporo czasu, ale w sieci powoli zaczynają pojawiać się materiały z planu jednej z najlepszych produkcji rozgrywających się w świecie "Gwiezdnych wojen". Właśnie wyciekło nowe wideo z planu!

Ekipa drugiej odsłony "Andora" kręci obecnie zdjęcia w Walencji. Fanom "Gwiezdnych wojen" udało się podejrzeć pracę na planie - dostrzegli i nakręcili oni m.in. maszerujących szturmowców oraz odzianego w czerń bohatera, którym według niektórych z nich jest Luthen (Stellan Skarsgård). Prace mają miejsce niedaleko kompleksu kulturalno-rozrywkowego Ciudad de las Artes y las Ciencias, które służyło za lokację również w innych produkcjach, tak jak np. "Westworld".

Reklama

"Andor": Ruszyły zdjęcia do drugiego sezonu

Jak donosił swego czasu Collider, 21 listopada 2022 roku (na dwa dni przed finałowym odcinkiem pierwszej serii) ruszyły zdjęcia do drugiego sezonu "Andora". W wywiadzie opublikowanym na łamach serwisu kilka tygodni temu twórca serialu, Tony Gilroy, wyjawił, że prace na planie potrwają do sierpnia 2023 roku. Później nastąpi dość długi proces postproduckji, co oznacza, że nowe odcinki zobaczymy najprawdopodobniej jesienią 2024 roku.

Zobacz też:

"Sukcesja" elektryzuje i emocjonuje. Mocny początek finałowego sezonu

"Fear the Walking Dead": Jak zakończy się serial? [zwiastun]             

"The Last of Us": Najlepszy serial roku? Jest specjalny odcinek

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Andor | Diego Luna | Disney Plus
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama