Prime Video: Seriale
Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 48
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Wszystko, co wiemy o drugim sezonie serialu "Fallout"

Serial Fallout szybko stał się hitową produkcją Amazon Prime Video. Zaledwie tydzień po premierze, adaptacja znanej serii gier zdobyła miano jednego z najpopularniejszych tytułów w historii platform VOD. Nic więc dziwnego, że Amazon postanowił skorzystać z okazji, zamawiając już drugi sezon Fallouta. Mimo że data premiery pozostaje nieznana, twórcy ujawnili już kilka szczegółów dotyczących przyszłości bohaterów.

Obecnie wiele seriali kończy się na zaledwie pierwszym sezonie, ale twórcy nowego "Fallouta" mają nadzieję, że ich produkcja otrzyma szansę rozwoju. Showrunner serialu, Graham Wagner, potwierdził, że zespół ma ambitne plany dotyczące rozbudowy serii.

"To niepewny czas w telewizji. Dlatego też finały sezonów wyglądają tak: zapewnić wystarczające zakończenie, ale pozostawić drzwi otwarte na więcej. Ale czujemy, że ledwo dotknęliśmy powierzchni uniwersum "Fallouta" - stwierdził w rozmowie z Total Film. 

"Fallout" - kiedy będzie premiera drugiego sezonu?

Na ten moment jest zdecydowanie za wcześnie, aby ustalać datę premiery drugiego sezonu serialu Fallout, zwłaszcza że pierwszy sezon niedawno zadebiutował.

Reklama

Jednakże, biorąc pod uwagę czas potrzebny na produkcję tak ambitnego projektu, najbardziej prawdopodobne daty to koniec 2025 roku lub nawet początek 2026 roku.

Możliwe, że premiera drugiego sezonu Fallouta zostanie przyspieszona, ponieważ projekt otrzymał od California Film Commission aż 25 milionów dolarów zniżek podatkowych na produkcję nowych odcinków, co jest najwyższą kwotą przyznaną spośród wszystkich seriali aplikujących o te środki. 

Gdzie będzie można obejrzeć 2. sezon serialu Fallout? Nie ma wątpliwości, że drugi sezon Fallouta, tak jak pierwsze osiem odcinków, będzie dostępny wyłącznie na platformie Amazon Prime Video. Ten streamingowy gigant odpowiada za produkcję serialu i posiada prawa do dystrybucji kolejnych odcinków.

O czym jest nowy serial "Fallout"?

"Fallout" to seria gier wideo, gdzie akcja koncentruje się na przetrwaniu nielicznych ocalałych w świecie pełnym niebezpiecznych stworzeń, walk o terytorium i wszechobecnego promieniowania radioaktywnego. 

Fabuła osadzona jest wiele lat po nuklearnej apokalipsie, a postacie przemierzają głównie opuszczone obszary lub znajdują schronienie w bezpiecznych schronach zwanymi Kryptami. Akcja toczy się w Los Angeles, a wśród głównych bohaterów są Lucy (Ella Purnell), The Ghoul (Walton Goggins) i Hank.

Zobacz też:

Top 5 seriali na Amazon Prime Video, które musisz zobaczyć. Wśród nich coś dla fanów sci-fi

Nie tylko "Reacher". Jakie jeszcze seriale zapewnią nam mocne wrażenia? Duża dawka akcji i sensacji gwarantowana

Najchętniej oglądane seriale na Netfliksie! Czym zachwycał się świat w tym tygodniu? 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Fallout | Prime Video
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama