Prime Video: Seriale

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 24
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pan i Pani Smith": Nowa wersja hitu sprzed lat! Uda im się powtórzyć sukces oryginału?

W przyszłym roku na fanów serial sensacyjnych czeka nowa produkcja - remake popularnego filmu Douga Limana zatytułowanego "Pan i Pani Smith". W rolach głównych zobaczymy Donalda Glovera i Mayę Erskine.

"Pan i Pani Smith": O czym opowiada serial?

"W nowej wersji produkcji dwoje samotnych nieznajomych dostaje pracę w tajemniczej agencji szpiegowskiej, która oferuje im wspaniałe życie w świecie wywiadu, pełne bogactwa i podróży po całym świecie. Haczyk? Muszą przyjąć nową tożsamość w zaaranżowanym małżeństwie jako Pan John Smith i Pani Jane Smith. Od tej pory bohaterowie co tydzień muszą brać udział w ryzykownych misjach, jednocześnie mierząc się z nowymi wyzwaniami w ich związku. Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, gdy zaczynają żywić do siebie prawdziwe uczucia. Co jest bardziej ryzykowne - szpiegostwo czy małżeństwo?" - możemy przeczytać w oficjalnym opisie serialu.

Reklama

"Pan i Pani Smith": Oryginalny film początkiem romansu Pitta i Jolie

Zrealizowana w 2005 roku komedia sensacyjna "Pan i pani Smith" opowiadała o parze płatnych zabójców, którzy w pewnym momencie orientują się, że dostali zlecenie wzajemnej likwidacji.

Film w reżyserii Douga Limana okazał się początkiem płomiennego romansu Brada Pitta i Angeliny Jolie, który z czasem przerodził się w małżeństwo. Para wywołała wówczas nie lada skandal - w czasie kręcenia produkcji gwiazdor był bowiem mężem Jennifer Aniston. 

"Pan i Pani Smith": Kiedy i gdzie oglądać nową wersję?

Premiera pierwszego sezonu serialu z Donaldem Gloverem i Mayą Erskine w rolach głównych zaplanowana jest na 2 lutego 2024 roku.

Zobacz też:

"Szōgun": Serial Disney+ z premierą w lutym 2024 [zwiastun]

"The Crown": Aktorzy o związku księżnej Diany i Dodiego Al-Fayeda. Znali się zaledwie sześć tygodni

"The Last of Us": Kto zagra Abby? Faworytką ulubienica graczy do roli... Ellie

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy