The Crown

Ocena
serialu
8,8
Bardzo dobry
Ocen: 213
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"The Crown": Aktorzy o związku księżnej Diany i Dodiego Al-Fayeda. Znali się zaledwie sześć tygodni

16 listopada na Netfliksie zadebiutowała pierwsza część finałowego sezonu "The Crown". Widzowie zobaczą ostatnie dni życia księżnej Diany, w tym jej związek z Dodim Al-Fayedem. Moment śmierci nie zostanie jednak pokazany na ekranie. "Tu nie chodzi o zakończenie, bo wszyscy je znamy" - mówi Khalid Abdalla.

"The Crown" to bez wątpienia jeden z największych netfliksowych hitów wszech czasów. Pierwszy sezon zadebiutował w listopadzie 2016 roku. Zrealizowana z imponującym rozmachem seria o losach królowej Elżbiety II i jej rodziny zyskała ogromną sympatię widzów i krytyków oraz zdobyła szereg nagród, w tym siedem Złotych Globów i 21 statuetek Emmy. 

16 listopada zadebiutowała szósta odsłona. Finałowy sezon serialu został podzielony na dwie części. Kolejną będziemy mogli zobaczyć za miesiąc, 14 grudnia. 

Reklama

"The Crown": Twórcy nie pokazali śmierci księżnej Diany

W szóstym i jednocześnie finałowym sezonie "The Crown" widzowie zobaczą wydarzenia przed i po śmierci księżnej Diany (Elizabeth Debicki). Chociaż sam moment wypadku nie zostanie pokazany w serialu, w pierwszych odcinkach zostanie ukazana uwaga mediów, z którą musiała się mierzyć księżna.

W najnowszym filmie, opublikowanym przez Netfliksa na YouTube Elizabeth Debicki oraz Khalid Abdalla opowiedzieli o dramatycznych momentach w serialu. Dla Debicki otworzenie scen z ostatnich chwil życia księżnej Diany było niezwykle trudne i wymagające. "Ukazanie tamtych dni to wyjątkowe aktorskie zadanie. Wiemy, jak kończy się ta opowieść" - mówi aktorka.

"Tu nie chodzi o zakończenie, bo wszyscy je znamy" – dodaje Khalid Abdalla, który wcielił się w postać Dodiego Al-Fayeda.

W pierwszych odcinkach finałowego sezonu pokazano ostatnie wakacje księżnej w Saint-Tropez, gdzie towarzyszył jej producent filmowy, Dodi Al-Fayed, z którym romansowała. Para znała się przez zaledwie sześć tygodni.

"Natarczywość mediów, uwaga całego świata i to, jak Peter to napisał, zakłóciły ich zdolność do podtrzymywania głębokiej relacji. Nie znam nikogo, kto by to zniósł" - opowiada Elizabeth Debicki.

Z kolei druga część finału "The Crown", składająca się z sześciu odcinków, skupia się na księciu Williamie i jego powrocie do rzeczywistości po tragicznej śmierci matki, Złotym Jubileuszu Królowej, ślubie Karola i Camilli, a także początku bajkowej relacji Williama i Kate.

Czytaj więcej: 5 rzeczy, które warto wiedzieć przed premierą finałowego sezonu "The Crown"

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: The Crown | Elizabeth Debicki
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy