Prime Video: Seriale

Ocena
serialu
6,8
Niezły
Ocen: 25
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Kate Beckinsale ujawniła, że uniknęła bezdomności! Wszystko dzięki hollywoodzkiej gwieździe

Gwiazda „Pearl Harbor” i „Aviatora” w najnowszym wywiadzie zdradziła, że swoją międzynarodową sławę zawdzięcza po części Umie Thurman. Sławna koleżanka po fachu zaoferowała jej bowiem swoją pomoc, gdy po przeprowadzce z Wielkiej Brytanii do Stanów Zjednoczonych nie miała się gdzie podziać. „Byliśmy w ciężkiej sytuacji. Nie mogliśmy znaleźć mieszkania i wtedy Uma powiedziała, że ma opuszczoną posiadłość, z której od lat nikt nie korzystał. Było tam mnóstwo karaluchów, a dom praktycznie się rozpadał, ale to nas naprawdę uratowało” – wyznała Beckinsale.

Kate Beckinsale była bezdomna?

Kate Beckinsale pod koniec lat 90. przeprowadziła się z rodzinnej Anglii do Stanów Zjednoczonych, by spełnić swój amerykański sen. Jej ówczesny partner, Michael Sheen otrzymał właśnie rolę w wystawianym na Broadwayu spektaklu "Amadeus", ona zaś miała wkrótce rozpocząć zdjęcia do dramatu kostiumowego "The Golden Bowl" w reżyserii Jamesa Ivory’ego. Zaledwie kilka miesięcy wcześniej na świat przyszła ich córka Lily, co utrudniało parze podjęcie decyzji o przeprowadzce na inny kontynent.

Pomogła jej Uma Thurman

To właśnie na planie "The Golden Bowl" Beckinsale poznała Umę Thurman. Jak zdradziła gwiazda "Pearl Harbor", sławna koleżanka po fachu zaoferowała jej swoją pomoc w momencie, gdy najbardziej jej potrzebowała.

Reklama

I dodała, że choć początkowo rezydencja była w bardzo złym stanie, Thurman sfinansowała umeblowanie domu i pomogła go odnowić.

Związek Beckinsale i Sheena rozpadł się w 2003 roku. W najnowszym wywiadzie gwiazda zapewniła jednak, że z byłym partnerem nadal utrzymuje przyjacielskie relacje, gdyż traktuje go jak "najbliższą rodzinę".

I dodała, że rozstanie pozwoliło jej skupić się na sobie i własnych potrzebach.

Kate Beckinslae - życie prywatne

W 2004 roku aktorka wyszła za mąż za reżysera Lena Wisemana, którego poznała na planie filmu "Underworld". I ten związek jednak nie przetrwał - w 2015 roku para ogłosiła separację, a rok później Wiseman wniósł pozew o rozwód. Choć oficjalną przyczyną rozstania miały być "różnice nie do pogodzenia", media donosiły wówczas, że prawdziwym powodem był romans filmowca ze znacznie młodszą od niego modelką. Rozwód pary został sfinalizowany w 2019 roku. Od tego czasu Beckinsale spotykała się m.in. z raperem Machine Gun Kellym, komikiem Petem Davidsonem i kanadyjskim muzykiem Goody Grace’em.

iwo/ moc/

Zobacz także:

"Dom z papieru": Netflix prezentuje zwiastun 5. sezonu! Jest na co czekać

"48H. Zaginieni": Nowy serial jesienią na antenie

PAP life
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy