Prime Video: Seriale

Ocena
serialu
6,3
Niezły
Ocen: 19
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Daisy Jones & The Six": Serial inspirowany historią Fleetwood Mac. Kiedy premiera?

W sieci pojawił się oficjalny zwiastun nowego serialu Prime Video "Daisy Jones & The Six", który został zainspirowany historią Fleetwood Mac. Będzie opowiadał o powstaniu i upadku zespołu rockowego i zadebiutuje na platformie na początku marca.

"Daisy Jones & The Six": Zwiastun

"Daisy Jones & The Six" to nowa produkcja Prime Video, która wkrótce zadebiutuje na platformie. Serial został zainspirowany historią zespołu Fleetwood Mac i relacjami między członkami. Został oparty na powieści Taylor Jenkins Reid pod tym samym tytułem z 2019 roku. Na ekranie zobaczymy takich aktorów jak: Riley Keough, Sam Claflin, Camila Morrone, Suki Waterhouse, Nabiyah Be, Will Harrison, Josh Whitehouse, Sebastian Chacon i Tom Wright.

Prime Video zaprezentowało oficjalny zwiastun "Daisy Jones & the Six". 

Trailer przedstawia krótkie spojrzenie na każdego z bohaterów a najwięcej uwagi poświęca się głównej postaci, Daisy Jones. W filmiku słyszymy także fragmenty oryginalnych piosenek, które pojawią się w serialu, w tym balladę o rozstaniu "Go Your Own Way", która będzie zapowiedzią tego, co ma nadejść w serialu.

Reklama

"Daisy Jones & The Six": Nowy hit Prime Video

"Daisy Jones & The Six" to gorąco wyczekiwana premiera, która ma być następcą popularnej produkcji Hulu z zeszłego roku, "Pam & Tommy". Serial został stworzony przez Scotta Neustadtera i Michaela H. Webera, scenarzystów, którzy odpowiadają za filmowy hit z 2009 roku - "500 dni miłości". Producentem wykonawczym filmu jest Reese Witherspoon za pośrednictwem jej firmy Hello Sunshine, dla której priorytetem są historie kobiet.

"Daisy Jones & The Six": Gdzie i kiedy oglądać?

"Daisy Jones & The Six" zadebiutuje w Prime Video 3 marca.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Daisy Jones & The Six

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama