Prime Video: Seriale
Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 41
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Brad Pitt nie był przychylny swojemu następcy? Tak odczuł to Donald Glover

Niedawno na Prime Video zadebiutował serial, który jest adaptacją znanego i lubianego filmu z 2005 roku "Pan i Pani Smith". Serialowy Pan Smith, Donald Glover zdradził, jak wyglądało spotkanie ze wcześniejszym odtwórcą tej roli - Bradem Pittem.


"Pan i Pani Smith" z 2005 roku to wciągający film akcji i pozornie spokojnym małżeństwie, które wiedzie monotonne życie. Jednak nie jest to do końca prawda, ponieważ każde z nich jest płatnym zabójcą, pracującym dla innej tajnej agencji. Nuda kończy się, gdy dostają zlecenia... na siebie nawzajem. W role główne wcielili się Angelina Jolie i Brad Pitt. 

"Pan i Pani Smith": Niechęć Brada Pitta?

W nowej wersji tej historii w tytułowe postacie wcielili się Maya Erskine i Donald Glover. W programie Jimmy’ego Fallona aktor podzielił się, jak wyglądała jego rozmowa z Bradem Pittem, gdy przygotowywał się do roli. 

Reklama

"Brad Pitt nie dał mi żadnych prawdziwych wskazówek" - stwierdził Glover. 

Miał wrażenie, że Pitt unikał rozmowy i rzucał pustymi słowami jak "Na pewno świetnie sobie poradzisz". Czy miało to wpływ na występ Glovera w serialu? Raczej nie, ponieważ produkcja jest raczej luźnym nawiązaniem do filmu sprzed 19 lat. 

"Dla wielu osób na pewno będzie to coś innego, co moim zdaniem jest dobre. Zawsze możesz wrócić i obejrzeć stary film, ale serial dostarcza innych wrażeń" - stwierdził aktor. 

Serial "Pan i Pani Smith": O czym jest?

Serial, liczący osiem odcinków opowiada o dwójce samotnych ludzi, którzy przyjmują nową tożsamość. Od tej pory ich zadaniem jest wykonywanie ryzykownych misji. Muszą też... stworzyć małżeństwo. 

Czy nowa produkcja jest warta obejrzenia? Jak sprawdza się taka historia w formie serialu? Odpowiedzi możecie znaleźć w tekście: "Bohaterowie-wydmuszki i kiepska historia miłosna. Recenzja "Pana i Pani Smith".

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Donald Glover | Prime Video: Seriale | Pan i Pani Smith | Brad Pitt
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama