Reklama

Navy NCIS: Naval Criminal Investigative Service

Agenci NCIS

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 541
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Agenci NCIS" wkraczają na antenę CBS Action

Niewiele produkcji telewizyjnych jest tak popularnych jak "Agenci NCIS", czyli wielokrotnie nominowany do nagrody Emmy serial o agentach specjalnych. Losy specjalistów z rządowej agencji Naval Criminal Investigative Service, które przyciągają coraz to nowych fanów, śledzić będzie można od pierwszego sezonu na CBS Action już od 5 stycznia w dni powszednie o 21:00.

 

Reklama

Leroy Jethro Gibbs (Mark Harmon, "Córka prezydenta") jest byłym sierżantem artylerii morskiej. Posiada wyjątkowe umiejętności śledcze i doskonale zarządza ekipą agentów agencji NCIS. Należą do niej: były detektyw z wydziału zabójstw Anthony DiNozzo (Michael Weatherly, "Cień anioła"), młoda specjalistka w dziedzinie kryminalistyki, Abby Sciuto (Pauley Perrette, "The Ring") o charakterystycznym, gotyckim stylu ubierania się, nieśmiały  Timothy McGee (Sean Murray, "Chłopięcy świat") oraz utalentowana Caitlin Todd (Sasha Alexander).

W sezonie 1. agenci będą prowadzić między innymi sprawę śmierci oficera marynarki, Raya Trappa. Umiera on nagle po lunchu z prezydentem, za którego ochronę jest odpowiedzialny. Gibbs i DiNozzo sprawdzają, czy była to śmierć z przyczyn naturalnych, czy może ktoś postanowił zabić mężczyznę. Inne zadanie dotyczyć będzie śmiertelnego wypadku kaprala piechoty morskiej, który ginie po tym, jak jego spadochron nie chce się otworzyć. Zadaniem agentów jest zbadanie, czy zawinił sprzęt, czy może wcale nie był to nieszczęśliwy wypadek.

 Ponadto w 1. sezonie odnalezione zostaną zwłoki oficera marynarki, który zaginął 10 lat wcześniej, agenci zajmą się także sprawą porucznika zastrzelonego na poboczu drogi oraz podejmą próbę odnalezienia sierżanta marynarki wojennej Billa Atlasa, który zaginął w niewyjaśnionych okolicznościach. Agenci NCIS nie raz udowodnią, że są mistrzami w rozwiązywaniu spraw kryminalnych związanych z marynarką wojenną i piechotą morską.

Ciekawostki o serialu

- "Agenci NCIS" to spin-off serialu "JAG - Wojskowe Biuro Śledcze" (na CBS Action już od 5 stycznia o godz. 20:00)

- Pierwotnie oryginalny tytuł serialu miał brzmieć "Naval CIS"

- Agencja NCIS istnieje naprawdę, jest to amerykańska agencja rządowa zajmująca się przestępstwami w Marynarce Wojennej Stanów Zjednoczonych.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje