48h. Zaginieni
Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 121
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"48h. Zaginieni": Nowy serial jesienią na antenie

"48h. Zaginieni" nowy serial o policyjnej grupie operacyjnej ds. osób zaginionych. Ich największym wrogiem jest czas - w przypadku zaginięć liczy się pierwsze 48 godzin. Potem może być już za późno, by odnaleźć poszukiwanych w dobrym zdrowiu. Tajemnicze zniknięcia, ludzkie dramaty, śledztwa trzymające w napięciu to wszystko od 4 października na antenie telewizji NOWA TV

Nowy serial na antenie

Zespół policjantów stanowią trzy świetnie wyszkolone i doświadczone pary, które pod nadzorem wyższego stopniem naczelnika wydziału, gotowe są poświęcić swoje zdrowie, a nawet życie w imię tego, co dla nich najcenniejsze - służby. W rolach głównych wystąpią m.in.: Magdalena Smalara, Tadeusz Chudecki, Joanna Kupińska, Andrzej Hausner, Paweł Iwanicki, Bartosz Waga, Tomasz Okarmus oraz Piotr Niemczyk.

Każdy odcinek "48h. Zaginieni" to zamknięta historia 48-godzinnego śledztwa, która kończy się rozwiązaniem zagadki. Komisarze mierzą się z presją czasu i za wszelką cenę starają się odnaleźć zaginionego. W tych historiach  nie ma nic cenniejszego niż ludzkie życie. 

Reklama

"48h. Zaginieni": Kiedy emisja?

Nowy serial "48h. Zaginieni" emitowany będzie od poniedziałku do piątku o godz. 20:00. Serial liczy 80 odcinków, każdy po 44 minuty. Producentem jest Constantin Entertainment Polska.

Jesień w telewizji NOWA TV to także codzienne wieczory filmowe czyli klasyka światowego kina, znane i lubiane filmy, do których widzowie chętnie wracają, a dodatkowo w niedziele o 19.30 seans filmowy dla całej rodziny. Jesienią NOWA TV pokaże także sprawdzone formaty i autorskie produkcje Telewizji Polsat, w tym także seriale i kabarety.


swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy