48h. Zaginieni
Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 109
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"48h. Zaginieni": Co wydarzy się w tym tygodniu w serialu?

"48h. Zaginieni" nowy serial o policyjnej grupie operacyjnej ds. osób zaginionych. Ich największym wrogiem jest czas - w przypadku zaginięć liczy się pierwsze 48 godzin. Zespół policjantów stanowią trzy świetnie wyszkolone i doświadczone pary, które pod nadzorem wyższego stopniem naczelnika wydziału, gotowe są poświęcić swoje zdrowie, a nawet życie w imię tego, co dla nich najcenniejsze - służby.

"48h. Zaginieni": Odcinek 6. Nigdy cię nie opuszczę

W mroźne zimowe popołudnie na policję dzwoni roztrzęsiona Matka (32) dziesięcioletniego Piotrusia (10). Chłopiec wyszedł rano do sklepu i nie wrócił po zakupach do domu. Policjanci przesłuchują rodziców. Ojciec (40) okazuje się być surowy i apodyktyczny, kiedy mówi o synu. Policjanci w opuszczonej szopie znajdują zakrwawioną rękawiczkę chłopca, robi się coraz później, na dworze jest mróz. Policjanci prowadzą dramatyczną walkę z czasem, muszą znaleźć chłopca nim zamarznie. Czy wygrają?

"48h. Zaginieni": Odcinek 7. Nauczycielka

Sąsiedzi zgłaszają zaginięcie nauczycielki Małgorzaty (33). Są przekonani, że kobiecie stało się coś złego. Małgorzata opiekuje się chorą na Alzheimera matką, jest jej bardzo oddana i z własnej woli na pewno nie zostawiłaby jej samej. Śledczy prześwietlają życie Małgorzaty. Ustalają, że miała żonatego kochanka Jarka (42), z którym spotykała się regularnie w hotelu. Pikanterii sprawie dodaje fakt, że Małgorzata  jest nauczycielką jego syna. Uwiodła mężczyznę przy okazji jednej z wywiadówek. Podejrzaną staje się jego żona Olga (44), która odkryła romans. Czy to ona odpowiada za zniknięcie Małgorzaty?

Reklama

"48h. Zaginieni": Odcinek 8. Mięczak

Do Sekcji ds. Zaginięć zgłaszają się Monika (38) i jej mąż Rafał (40) Są rodziną zastępcza Filipa (16). Chłopiec nie wrócił ze szkoły do domu. Okazuje się, że od kilku miesięcy miał kontakt z biologicznym ojcem Adamem (34), kryminalistą któremu zostały ograniczone prawa rodzicielskie. Policjanci prowadzą również poszukiwania na terenie szkoły, tam trafiają na ciekawy trop, ktoś szantażował Filipa że wrzuci do sieci filmik na którym przyjacielsko przytula kolegę...

"48h. Zaginieni": Odcinek 9. Ryzykowna wróżba

"Zaginięcie syna Mikołaja (9) i byłej żony Beaty (40) zgłasza Paweł (42). Rozwiedli się 5 lat temu i od tamtej pory nie mieszkają razem. Z byłą żoną Paweł utrzymywał poprawne stosunki, dbał o kontakt z synem. Od jakiegoś czasu zachowanie Beaty zaczęło go niepokoić. Była żona zainteresowała się magią i okultyzmem, we wszystkich sprawach radziła się wróżki. Ten trop doprowadza śledczych do wróżki Jasminy (40), ale śledztwo staje w miejscu. Czy ktoś stoi za zaginięciem Beaty i Mikołaja? Uciekli czy zostali porwani?

"48h. Zaginieni": Odcinek 10. Podwójne życie Dominiki

Barbara (50) zgłasza zaginięcie córki Dominiki (21). Martwi się o nią, dziewczyna ma za sobą próbę samobójczą. Barbara mieszka we Włoszech, stara się mieć ciągły kontakt z córką, ale ona od dwóch dni nie odbiera telefonu.  Policjanci trafiają na trop, podejrzewają, że być może w zaginięcie Dominiki może być zamieszany dawny przyjaciel kobiety, niepełnosprawny RAFAŁ. Tajemnica prowadzi jednak w zupełnie innym kierunku.

Zobacz więcej:

"Lalka": Nad kultową produkcją wisi fatum?

Cezary Pazura ujawnił swój przepis na sukces

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy