Reklama

39 i pół

Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 600
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Karolak otoczony kobietami?

Tomasz Karolak (37 l.) to chyba najbardziej rozchwytywany aktor w Polsce. Po tym, jak zdobył serca widzów rolą Darka w serialu "39 i pół", producenci biją się o niego. A on gra rolę za rolą.

Już w najbliższą niedzielę zobaczymy Karolaka w nowym serialu obyczajowym telewizyjnej Jedynki "Apetyt na miłość".

Reklama

Postawny amant będzie otoczony pięknymi kobietami, które - jak miliony fanek przed telewizorami - zamarzą, by zdobyć jego serce - czytamy w "Super Expressie". W rzeczywistości głównymi bohaterkami serialu są dwie dziewczyny, rola Karolaka - który wcieli się w "Przema, pracownika wypożyczalni filmów" - jest wybitnie drugoplanowa.

Bohaterkami "Apetytu na miłość" są dwie dziewczyny: Irmina i Joanna (Monika Pikuła i Katarzyna Kaźmierczak), które trochę przez przypadek zamieszkują we wspólnie wynajmowanym mieszkaniu. Jedna pochodzi z Warszawy, druga - z Przemyśla. Jedna jest nieśmiała, druga ekspansywna. Jedna to osoba po przejściach, drugiej los jeszcze nie doświadczył, zachowała więc niemal dziecięcą naiwność i ufność. Obie dążą do życiowej stabilizacji, także w uczuciach. Razem też spróbują wyjaśnić tajemnicę dziewczyny, która wynajmowała przed nimi mieszkanie zajmowane teraz przez nie.

Reżyserką serialu jest Anna Kazejak-Dawid - współautorka nowelowego filmu "Oda do młodości".

Super Express/INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje