Reklama

2XL

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 5103
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​Finał "2XL": Agata przekracza granice, Laura królową katastrofy

Jakie zabawne sytuacje będą towarzyszyć bohaterkom w finałowym odcinku "2XL"?Reklama

Podczas lunchu w parku Agata (Elżbieta Romanowska) zbiera się w sobie i wyjawia Robertowi (Piotr Stramowski), że od lat nie ma kontaktu z ojcem. Żali się, że zamiast stanąć w jej obronie, jak na prawdziwego rodzica przystało, on wyrzekł się jej. Matka trzymana krótko nie ma nic do gadania.

W drodze powrotnej Agata i Robert są świadkami kradzieży torebki przez nastolatka. Szybki refleks i doskonała sprawność fizyczna Górala powodują, że złoczyńca zostaje złapany. Agata chce zadzwonić na policję mimo błagań chłopaka i zapewnień, że był to ostatni raz. Robert wbrew Agacie puszcza złodzieja. Dec nie rozumie jego zachowania. Robert zapowiada, że chętnie wytłumaczy się z tego czynu, jednak będzie musiał przekroczyć granicę.

 - Mniej więcej w jego wieku miałem paru wesołych kumpli. Jeden z nich kiedyś namówił mnie, żebym włamał do znajomego jego ojca. Okazało się, że ten człowiek przyłapał Roberta na próbie kradzieży, ale go wypuścił - dopiero później to zrozumiałem, żeby ufać ludziom. On mnie nie znał. Nie wiedział, czy zrozumiem  lekcję, a zaufał mi. Od tamtej pory nie chcę niczego innego, tylko zasługiwać na to zaufanie.

Krawaciarze wycofali pozew przeciwko Robertowi. Jest co świętować. Agata z oporami w końcu zgadza się współuczestniczyć w uczczeniu okazji. Góral ma już nawet pewien pomysł. Rower, bulwar nad Wisłą...Kolejne przekroczenie granicy?

Zuza (Agnieszka Dobczyńska) nie wierzy, że Roberta i Agatę łączy ich tylko przyjaźń i bierze sprawy w swoje ręce...Wielgosz sam zaczyna się zastanawiać nad tym, co tak naprawdę czuje do Agaty. Czy Dec jest już gotowa na coś więcej niż tylko przyjaźń?

Tymczasem Laura próbuje skontaktować się z klientką od tabletek odchudzających. Okazuje się, że to silnie uzależniający i szkodliwy środek. Dorota jednak nie odbiera. Laura nie przeczuwa najgorszego - Dorota od dwóch dni jest w śpiączce. Podczas ślubu szwagierki Zabawska dostaje telefon z pracy. Mina jej zrzednie na to, co ma jej do przekazania sekretarka.

Natomiast Karol, będąc na skraju wytrzymałości, rzuca się z pięściami na Filipa...

- Królowa katastrofy może być tylko jedna. Nie mam pracy, nie mam faceta i rozwaliłam wesele fantastycznej dziewczynie - podsumowuje Zabawska.

Finałowy odcinek "2XL" już 28 listopada o godz. 22.00 w Telewizji Polsat! Zapraszamy do oglądania!


swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: 2 XL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje