19+
Ocena
serialu
9,3
Super
Ocen: 1092
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"19+": Marcelina Ziętek gra od wielu lat! Jest nie tylko "dziewczyną Żyły"

Ma zaledwie 23 lata, a na ekranach gości już od siedmiu. I chociaż grała w głośniej produkcji TVN, to dzisiaj mówi się o niej głównie za sprawą związku z Piotrem Żyłą. Młoda aktorka chce jednak sama pracować na swoje nazwisko. Kim jest Marcelina Ziętek?

Marcelina Ziętek z dnia na dzień z mało znanej aktorki serialu "Szkoła" i "19+" stała się celebrytką będącą na ustach wszystkich. Szturmem wdarła się do show-biznesu, chociaż na swój dorobek pracuje już od lat. Marcelina Ziętek zasłynęła w ostatnich miesiącach jako nowa, młodsza o 11 lat partnerka skoczka narciarskiego Piotra Żyły.

Widzowie paradokumentalnych seriali TVN - "Szkoła" i "19+". W tym ostatnim od 2017 roku wciela się w Kaję Jarosik. Jednak pierwsze kroki w aktorstwie stawiała dużo wcześniej na scenie teatru. "To w teatrze stawiałam swoje pierwsze kroki. Przejście do serialu było dzięki temu łatwiejsze" - mówiła w jednym z wywiadów.

Reklama

Zobacz konto Marceliny w Maxmodels

"Bardzo lubię grać, jest to moją pasją i chciałabym związać z tym przyszłość. Na plan 'Szkoły' trafiłam, bo napisał do mnie agent poszukujący młodych ludzi do paradokumentalnego serialu. Na castingu w Katowicach od razu dostałam rolę. Mogłam wybrać: grzeczną dziewczynę lub taką, która ma coś za uszami, wybrałam tę drugą".

Spore sukcesy odnosiła też jako nastoletnia modelka. Już w 2014 roku została uhonorowana tytułami Miss Południa Nastolatek i Miss Foto Południa Nastolatek. Pracą modelki zajmuje się zresztą do dziś. "Aktorstwo zdecydowanie wygrywa" - odpowiada pytana o to, którą ścieżką chciałaby podążać.

Umiejętnie wykorzystuje też swoją popularność w mediach społecznościowych. Chętnie dzieli się na nich relacjami z podróży oraz swoimi nowymi projektami. Na Instagramie obserwuje ją obecnie ponad 70 tysięcy osób. Młoda aktorka zawodowo dopiero się rozkręca. I chociaż pracę zawodową zaczęła jeszcze jako nastolatka, to nie zaniedbywała nauki. W lipcu 2019 roku obroniła pracę licencjacką na Wydziale Sztuki i Nauki o Edukacji na Uniwersytecie Śląskim w Cieszynie.

O jej związku z polskim skoczkiem narciarskim media zaczęły pisać w połowie ubiegłego roku. Wszystko za sprawą Instagrama, na który wrzucali zdjęcia z tych samych lokalizacji. Para nie potwierdziła oficjalnie tych informacji. Była żona Żyły nie szczędziła internetowych złośliwości pod adresem jego nowej partnerki. 

"A jak to u Was, były mąż zabiera samochód tobie i naszym dzieciom, smutne, kiedy pytam go, ile za jego jaguara partnerka zapłaciła" - pytała fanów celebrytka. Marcelina Ziętek faktycznie pochwaliła się niedawno nowym autem, co najwyraźniej mocno zabolało jej poprzedniczkę. Justyna Żyła zapytana wprost przez jeden z portali o nowy związek byłego męża, odpowiedziała krótko: "Nie chce tego komentować dla dzieci. To od dawna przykra i krępująca sprawa".

Zakochani do tej pory starają się nie opowiadać zbyt wiele o swoim związku. Ziętek bardzo ostrożnie podchodzi do chwalenia się nowym związkiem. Chociaż jest bardzo w mediach społecznościowych, to nie epatuje na nich fotografiami z ukochanym. Wyjątek zrobiła w walentynki. Na Instagramie zamieściła zdjęcie pocałunku. Jednak twarz partnera została zasłonięta przez rysunkowe serce. 

Według doniesień magazynu "Party" para pewien czas temu zamieszkała razem. "Jak dowiedziało się Party, kilka miesięcy temu zakochani zamieszkali razem w nowym domu w Ustroniu, który kupił Piotr. Plotkuje się nawet, że Ziętek i Żyła planują ślub" - podaje dwutygodnik. 

We wrześniu ubiegłego roku aktorka wrzuciła zdjęcie w sukni ślubnej, czym tylko podsyciła plotki. Niedawno zaprosiła swoich fanów na uroczystą ceremonię. "Jeszcze nic nie mamy ustalone, nie mamy daty, ani też miejsca, będzie się działo, obiecuje" - powiedziała zachęcająco. Szybko okazało się, że do ślubu dojdzie w serialu. Fani celebrytki oraz Piotra Żyły mają jednak nadzieję, że zakochani powiedzą sobie "tak" również w życiu prywatnym. swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama