Reklama

"13 posterunek": Aleksandra Woźniak była gwiazdą serialu. Co teraz robi?

Aleksandra Woźniak zyskała popularność dzięki roli Kasi z serialu "13 posterunek". Aktorka była wtedy jedną z największych gwiazd telewizji, jednak później zniknęła z ekranu. Czym dziś zajmuje się 46-latka?

Aleksandra Woźniak była gwiazdą "13 posterunku"

Oli Woźniak największą rozpoznawalność przyniosła rola w "13 posterunku". W serialu, w którym wystąpiła prawdziwa plejada gwiazd: Cezary Pazura, Marek Perepeczko czy Marek Walczewski, młodziutka wówczas aktorka wcielała się w postać starszej posterunkowej Kasi. Telewidzowie zapamiętali ją jako długonogą blondynkę o uroczym uśmiechu.

W późniejszych latach Aleksandra Woźniak grała w innych popularnych produkcjach telewizyjnych. Po raz kolejny wcieliła się w policjantkę Kasię w "13 posterunku 2", występowała też w serialach "Szpital na perypetiach", "Daleko od noszy" czy "Złotopolscy", przez pewien czas była też gospodynią programu "Hugo Family".

Reklama

"13 posterunek": Co dzisiaj robi Aleksandra Woźniak? 

Kasia z "13 posterunku" - co teraz robi?

Ostatnio telewidzowie mogli oglądać Olę Woźniak w serialach "Barwy szczęścia" i "Klan". Aktorka w ostatnich latach coraz rzadziej pojawiała się na ekranie, zaczęła bowiem poświęcać się nauce. Gwiazda, która przed laty ukończyła filologię germańską, w 2016 roku zaczęła studiować psychologię. Zmieniła zawód i w 2019 roku otworzyła własny gabinet terapeutyczny w Gdańsku. W zeszłym roku oficjalnie potwierdziła, że rezygnuje z kariery aktorskiej.

Kim jest córka Aleksandry Woźniak? Fani zaskoczeni 

Aleksandra Woźniak - jak wygląda dziś?

Choć Aleksandra Woźniak dziś poświęciła się pracy jako psycholog, ostatnio znów pojawiła się na salonach. Była aktorka uczestniczyła niedawno w 15. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi. Na imprezie zjawiła się w towarzystwie swojego męża Szymona Miszewskiego. Patrząc na najnowsze zdjęcia Oli trudno uwierzyć w to, że ma już 46 lat. Na przestrzeni wielu lat, które upłynęły od czasów "13 posterunku", Woźniak niemal wcale się nie zmieniła. Niewiarygodne!

Autor: Maria Staroń

RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama