Reklama

13 posterunek

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 492
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​Kim jest córka Aleksandry Woźniak? Będziecie zaskoczeni!

Na początku XXI wieku była jedną z najpopularniejszych aktorek w Polsce. Rola Kasi w "13 posterunku" zapewniła jej ogromną sympatię widzów. Nigdy nie kryła jednak, że traktuje aktorstwo jak wspaniałą przygodę, która kiedyś może się skończyć. W maju oficjalnie przeszła na aktorską emeryturę. Teraz głośno się zrobiło o jej córce. Zostanie gwiazdą?

Aleksandra Woźniak w 2004 roku została mamą bliźniaczek: Anny i Julii. Nowa rola przewróciła jej życie do góry nogami i aktorka postanowiła się skupić na życiu rodzinnym. "Moim najważniejszym dorobkiem w życiu są moje córki, a macierzyństwo to moja najważniejsza rola. Jestem w bardzo dobrym okresie mojego życia" - mówiła w rozmowie z portalem Onet.pl.

Reklama

Aktorka na pewien czas zniknęła z show-biznesu. Nie udało jej się już odzyskać poprzedniej popularności. Znalazła za to inną pasję - psychologię. Została dyplomowaną psycholożką i otworzyła własny gabinet terapeutyczny.

"Kilka lat temu odkryłam w sobie dużo większą pasję, jaką jest psychologia i z tą dziedziną wiążę swoją przyszłość. Nie będziecie mnie już Państwo mogli oglądać w nowych produkcjach na ekranie. W to miejsce będę się zajmować prowadzeniem terapii oraz warsztatów rozwojowych" - napisała na swoim profilu w maju tego roku.

Czy teraz jej miejsce w show-biznesie zajmie córka aktorki? Do tej pory niewiele było wiadomo na temat córek aktorki. Okazuje się, że jedna z nich jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jest nawet gwiazdą TikToka. Jej wizerunek może zaskoczyć fanów delikatnej urody Woźniak.

Ania zalicza się do grupy "wiedźm", czyli kobiet i dziewczyn zainteresowanych czarami. Jej nagrania można znaleźć pod #WitchTok. Nastolatka gustuje w mrocznych stylizacjach. Na zdjęciach pozuje w kruczoczarnych włosach i w mocnym makijażu. Pod ciężkim makijażem część fanów dopatrzyło się dużego podobieństwa między dziewczyną a jej matką. 

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje