Wiosenna ramówka Polsatu

Ocena
programu
7,7
Dobry
Ocen: 36
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Przyjaciółki" wracają do Polsatu! Co wydarzy się w nowym sezonie?

To już 21. sezon historii o niezawodnej przyjaźni kobiet, które mogą na siebie liczyć w każdej sytuacji. Wzajemne wsparcie pomaga im pokonywać wszelkie przeszkody! Widzowie kochają przyjaciółki za pogodę ducha, niezłomność i umiejętność podejmowania trudnych decyzji. W czwartkowe wieczory niezmiennie będą mogli towarzyszyć Indze, Zuzie, Patrycji i Ance w ich perypetiach. A co wydarzy się w serialu?


Co wydarzy się w nowych odcinkach "Przyjaciółek"?Po kłótni i wyprowadzce Anki w 20. sezonie "Przyjaciółek" Paweł wyjechał. Pretekstem była konieczność pomocy znajomemu, który ma kancelarię w Poznaniu. Tak naprawdę uciekł od Anki i decyzji, co dalej z ich związkiem. Anka ma na głowie całą kancelarię. Dużo pracuje, ale radzi sobie, jest swobodna, pewna siebie, pielęgnuje przyjaźń z dziewczynami. Klient Anki, proponuje jej  udział w programie telewizyjnym, miałaby być ekspertką prawną....
Inga wyznała Łukaszowi miłość. Teraz są parą, jednak tworzenie związku nie jest pozbawione wyzwań. Łukasz jest wolnym duchem, potrzebuje godzin samotności na ściance czy w lesie, chce też nadal podróżować. Marysia nie akceptuje Łukasza, chce, żeby się wyprowadził. Kiedy Łukasz próbuje znów wyjechać,  Inga stawia sprawę na ostrzu noża - albo zacznie stawiać czoła problemom, albo się rozstaną. Inga odkrywa, że w życiu Łukasza pojawiła się tajemnicza dziewczyna.

Wiktor i Patrycja są szczęśliwi po udanej operacji Wiktora. Szykują się do ślubu. Tuż przed ślubem okazuje się, że w sali, w której miało być przyjęcie, wybuchł pożar, catering nawalił, wszystko się sypie. Patrycja wpada w panikę. Ale dziewczyny  organizują jej piękną ceremonię i przyjęcie.

Zuza i Błażej wyjeżdżają do Berlina, gdzie Markiewicz dostała ofertę pracy.

Dziewczyny straciły kontakt z Martą - nie odbierała ich telefonów i wyprowadziła się z bloku Ingi.  Próbowały jej szukać, ale uznały w końcu, że jeśli chce zniknąć, to ma do tego prawo. Marta została w Warszawie, miała tu dużo zleceń.  Uciekła od dziewczyn, bo wstydziła się swoje przeszłości. Podczas joggingu w parku Marta poznaje Borysa (Piotr Stramowski). Borys jest mężczyzną z dystansem do świata. Ma swoją przeszłość...  Ich przypadkowe spotkanie w parku zdecydowanie  nie będzie należało do najprzyjemniejsze, ale mężczyzna okaże się niezwykle pomocny...

Reklama

"Przyjaciółki": Nowi bohaterowie w 21. sezonie. Kiedy emisja?

Wiosną Inga, Patrycja, Anka, Zuza i Marta przeżyją wiele zawirowań i to takich, które trudno nam sobie wyobrazić.

Do obsady dołączają wspomniany wcześniej Piotr Stramowski, Bartosz Opania i Ewa Skibińska. Nowe postacie to nowe wyzwania w życiu bohaterów. Jakie?

Przekonamy się już 2 marca, o godzinie 21.05.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Przyjaciółki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy