Wiosenna ramówka Polsatu

Ocena
programu
7,7
Dobry
Ocen: 36
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Lulu": Siła jest kobietą. Anna Dereszowska jako cukierniczka w nowym serialu

Serial "Lulu" to słodko-gorzka opowieść o tym, jak przewrotny potrafi być los. Anna Dereszowska, która wciela się w główną postać w nowej produkcji Polsatu opowiada, czego widzowie mogą się spodziewać po tej zabawnej, lecz wzruszającej historii. U boku aktorki wystąpili m.in. Przemysław Sadowski i Michał Czarnecki.

"Lulu": Siła jest kobietą. Anna Dereszowska o serialu

"Lulu" przedstawia losy bohaterki, która musi podnieść się po kolejnym ciosie od losu i chce ułożyć sobie życie na nowo. 

Anna Dereszowska, która wciela się w główną postać powiedziała w wywiadzie dla Interii:

Aktorka podkreśla, że olbrzymim atutem serialu, zaraz obok postaci są przepiękne zdjęcia. Opowiedziała także, jakich emocji widzowie mogą spodziewać się po przedstawionej historii. Oprócz tego, że jest to zabawna i wzruszająca opowieść, nie zabraknie także wątku rywalizacji między bohaterami.

"Lulu": O czym jest serial?

Reklama

"Lulu" to serial z gwiazdorską obsadą. To zabawna, wciągająca opowieść o losach dojrzałej kobiety ze stolicy, która po zdradzie ukochanego męża, pomimo trudności, stara się poukładać swoje życie na nowo. Serial będzie można oglądać na antenie telewizji Polsat od 29 lutego w środy o godz. 20.00.

Główna bohaterka nowej produkcji Lucyna Makowska (Anna Dereszowska), przez bliskich i przyjaciół nazywana Lulu, to piękna, spełniona żona i matka, która z powodzeniem dba o dom i rodzinę. Jej pasją jest pieczenie ciast urzekających smakiem, kolorami i formami. Poukładane życie Lulu legnie w gruzach, gdy w dzień 10-tej rocznicy ślubu, niespodziewanie dowiaduje się o zdradzie męża (Przemysław Sadowski).

Po rozstaniu będzie radzić sobie sama - rodzinnie i zawodowo. Zakłada biznes cukierniczy, a na jej drodze staje dawna miłość Andrzej (Michał Czarnecki). Wspierać ją będzie siostra Olga (Grażyna Sobocińska) - zalotna, zadziorna i romansująca na prawo i lewo pracownica studia muzycznego oraz Dziadek (Marek Siudym), którego pomysły przynoszą często więcej szkody niż pożytku. Lulu to niezwykle pozytywna postać, która z odpowiednim dystansem i humorem radzi sobie z codziennymi trudnościami: wychowawczymi, miłosnymi i biznesowymi, a widzowie z tygodnia na tydzień będą mogli jej w tym towarzyszyć.

Za reżyserię i scenariusz debiutującej produkcji odpowiada Kinga Dębska, nagradzana autorka m.in. takich filmów jak: "Moje córki krowy", "Zabawa, zabawa" czy "Zupa nic".

Czytaj więcej: "Lulu": Anna Dereszowska w roli głównej. "To bardzo dobry czas dla mnie" [wywiad]

Anna Dereszowska: 20 lat na ekranie

Anna Dereszowska początkowo kształciła się w kierunku muzycznym i ukończyła Prywatne Studium Muzyczne w Mikołowie pod patronatem ISME w klasie fortepianu. Swoją przyszłość ostatecznie postanowiła związać z aktorstwem i w 2003 roku została absolwentką Akademii Teatralnej w Warszawie. Debiutowała rok wcześniej, równocześnie na deskach teatralnych i w pierwszych produkcjach telewizyjnych. 

Widzowie mogli oglądać ją na scenie Teatru Dramatycznego, gdzie w 2002 roku wcieliła się w rolę Marii Antonownej w "Rewizorze" Mikołaja Gogola w reż. Andrzeja Domalika. W tym samym roku dołączyła też do obsady serialu "Złotopolscy", gdzie zagrała niezapomnianą starszą posterunkową Kalinę Fatalską.

Prawdziwą popularność Annie Dereszowskiej przyniosły jednak role w filmach, a szczególnie w komediach romantycznych. Aktorkę mogliśmy podziwiać m.in. w filmach: "Testosteron", "Lejdis" oraz "Nigdy nie mów nigdy" i "Pech to nie grzech". Od dwóch lat wciela się w Patrycję Madalińską w serialu "Komisarz Mama". Jakiś czas temu zagrała również w dobrze przyjętej sensacyjno-kryminalnej produkcji Jana Holoubka - "Rojst '97".

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Lulu | Anna Dereszowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy