Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Ocena
programu
6,9
Niezły
Ocen: 37
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Zmiany w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Znamy kolejne gwiazdy show!

Nowa edycja programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zbliża się wielkimi krokami. Po wprowadzeniu licznych zmian Polsat zaczął ogłaszać uczestników show. W miniony weekend ujawniono kolejne nazwiska.

W ostatnich tygodniach sporo mówi się o zmianach, które zaszły w jednym z najpopularniejszych programów Polsatu. Przed świętami Bożego Narodzenia z show niespodziewanie pożegnał się Michał Wiśniewski. Na początku roku Polsat zakomunikował, że z programem rozstaje się również Katarzyna Skrzynecka, która wygrała pierwszą edycję show, a później zasiadała w jury szesnastu kolejnych.

To nie był jednak koniec zmian, bo wkrótce swoje odejście z produkcji ogłosił także Piotr Gąsowski. Wiemy już, że jego miejsce zajmie Maciej Rock. Poza tym jury będzie trzyosobowe - Wiśniewskiego i Skrzynecką zastąpi Paweł Domagała, który zadebiutuje w roli jurora. Oprócz tego widzowie zobaczą nową czołówkę i logo oraz - po raz pierwszy - niemedialnego uczestnika. Jedno jest pewne: będzie się działo.

Reklama

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Oskar Cyms i Katarzyna Kołeczek wśród uczestników

W sobotę producenci "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" ogłosili kolejnego uczestnika. To Oskar Cyms - młody piosenkarz, którego możecie znać z utworu "Daj mi znać". Jego dwie ballady pojawiły się również w filmie "365 dni". Wkrótce premierę ma mieć debiutancki album tego artysty.

W niedzielę poznaliśmy następne głośne nazwisko. Do grona uczestników osiemnastego sezonu "TTBZ" dołączyła aktorka Katarzyna Kołeczek. Możecie ją znać m.in. z serialu "M jak miłość", w którym wciela się w postać Jagody. Gwiazda wystąpiła również w wielu innych polskich produkcjach.

Polsat ujawnił już połowę uczestników osiemnastej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Na scenie zobaczymy również Piotra Stramowskiego i Julię Kamińską. Wciąż nie znamy tożsamości niemedialnej osoby, która wystąpi w show.

Hubert Wiączkowski

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Twoja Twarz Brzmi Znajomo 18 | Katarzyna Kołeczek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama