Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Ocena
programu
6,9
Niezły
Ocen: 37
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Znamy nowego jurora show Polsatu!

Piosenkarz, aktor i scenarzysta Paweł Domagała został zaprezentowany jako nowy juror programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Widzów programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" czekają zmiany.

Zamiast czteroosobowego jury, występy uczestników oceni trójka jurorów: Małgorzata Walewska, Robert Janowski i nowa twarz w "TTBZ" - Paweł Domagała. Wcześniej stacja rozstała się z zasiadającymi dotąd w gronie jurorów Katarzyną Skrzynecką i Michałem Wiśniewskim.

Zapytany, jak się czuje przed premierowym występem, mówi: "Cieszę się. Mam nadzieję, że wszyscy, ale to wszyscy, będą się wraz ze mną i uczestnikami pysznie bawić".

Reklama

Widzowie Polsatu pamiętają Domagałę z serialu "Powiedz tak", w którym grał Wiktora, chłopaka z zasadami... i oczywiście, gitarą, zbuntowanego lekkoducha i łamacza kobiecych serc. Jeszcze w tym roku zobaczymy go w serialu komediowym "Rafi", którego jest jednym z pomysłodawców, a także gra w nim główną rolę - mężczyznę, który po śmiertelnym wypadku samochodowym wraca jednak na ziemię. Premiera serialu ukaże się najpierw na platformie Polsat Box Go, a następnie na antenie Telewizji Polsat.

Show poprowadzi Maciej Dowbor, a u jego boku pojawi się Maciej Rock, który zastąpi w tej roli Piotra Gąsowskiego.

Mimo iż Polsat nie ogłosił jeszcze oficjalnie listy uczestników, z informacji portalu Wirtualnemedia.pl wynika, że w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" udział wezmą: aktorka Julia Kamińska, znana choćby z seriali "BrzydUla" czy "Pierwsza miłość", Piotr Stramowski ("Pokusa", "Bad Boy", "Botoks") oraz prezenter i współgospodarz "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" - K rzysztof Ibisz.

W 18. edycji show Polsatu wystąpią również: Natalia Janoszek (aktorka znana z bollywoodzkich produkcji oraz filmu "365 dni" jesienią ubiegłego roku występowała w "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami"), Katarzyna Kołeczek (aktorka znana z wielu ról w filmach i serialach, grająca też w Wielkiej Brytanii) oraz 21-letni tiktoker Oskar Cyms (publiczność poznała go dzięki piosence "My Girl", którą można było usłyszeć w filmie "365 dni").

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Jedno miejsce czeka na widza

Program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" oparty jest na hiszpańskim formacie Your Face Sounds Familiar. Na antenie Polsatu święci triumfy od marca 2014 roku i wciąż bije rekordy oglądalności. W trakcie siedemnastu edycji show wystąpiło aż 136 gwiazd nie tylko polskiej sceny muzycznej. Do tej pory jednak do programu byli zapraszani wyłącznie znani artyści. Tym razem jedno miejsce czeka na utalentowanego widza. Skąd ta zmiana, wyjaśnia Pascal Litwin, producent kreatywny "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 

"Autorami tego pomysłu są przede wszystkim nasi widzowie, którzy przez ponad 8 lat zdążyli zbudować niezwykłą więź z tym programem i mają olbrzymią chęć brania w nim czynnego udziału. W ostatnim czasie otrzymaliśmy mnóstwo wiadomości, listów z prośbami o danie im takiej szansy. Telewizja Polsat zawsze priorytetowo traktowała relację z widzem i podtrzymywanie z nim dialogu. Ta decyzja jest właśnie tego dowodem" - podkreśla Litwin. 

"To wielka chwila w historii formatu 'Your Face Sounds Familliar', ponieważ nigdzie indziej na świecie nie zdecydowano się na taki krok. Dla nas najważniejszy jest ciągły rozwój i chęć dostarczania widzowi wspaniałych emocji. Jesteśmy pewni, że emocje w programie właśnie w obliczu tej decyzji zyskają na intensywności, a wyłoniony w drodze castingu szczęśliwiec spełni w naszym programie niejedno swoje marzenie" - przekonuje Artur Patkowski, producent kreatywny programu.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Ponad 100 gwiazd wzięło udział w show Polsatu

Program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" pojawił się na antenie Polsatu ponad 9 lat temu i od razu zdobył liczne grono wiernych fanów. Fanpage programu ma ponad 500 tysięcy obserwujących, a dla portali internetowych metamorfozy gwiazd to wciąż jeden z gorętszych tematów. W trakcie emisji show od pierwszego odcinka Polsat jest niezmiennie liderem rynku w obu grupach audytoryjnych. "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" to produkcja, o udziale w której marzy niejeden niejeden artysta. Dołączenie do grona uczestników jest nobilitacją i szansą na zdobycie nowych, niestandardowych doświadczeń, mimo, że czekają ich setki godzin pracy: treningów wokalnych i choreograficznych. Dotychczas w show uczestniczyło ponad 100 gwiazd polskiej sceny muzycznej, teatralnej i filmowej. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Twoja Twarz Brzmi Znajomo 18 | Paweł Domagała

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama