Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Ocena
programu
6,9
Niezły
Ocen: 37
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Katarzyna Skrzynecka przerywa milczenie!

Katarzyna Skrzynecka w rozmowie z Magdą Mołek po raz pierwszy opowiedziała o kulisach zwolnienia z show Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Katarzyna Skrzynecka po siedemnastu edycjach znika z "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Zwyciężczyni pierwszego sezonu i jurorka kolejnych szesnastu nie będzie już oceniała występów uczestników.

"Była z nami od początku i pokazała, że w "TTBZ" nie tylko można się świetnie bawić, ale także, że jest to program o najszczerszych emocjach, których dostarczyła nam całe mnóstwo. Dziękujemy Kasiu, że byłaś z nami przez te wszystkie edycje" - napisano na instagramowym profilu programu.

Reklama

"Nowy Rok przyniósł dla mnie, jak się okazuje, "nowe zmiany". Będę tęsknić. Bardzo. Dziękuję wam za piękne 9 lat tej niezwykłej, radosnej, wzruszającej i zachwycającej artystycznej podróży w charyzmatycznym show "Twoja twarz brzmi znajomo". To dla mnie zaszczyt, że mogłam współtworzyć je z wami. Nowej ekipie z serdecznego serca życzę powodzenia" - Skrzynecka żegnała się z "TTBZ" na Instagramie.

Katarzyna Skrzynecka: Nie było mi dane poznać powodów decyzji

Teraz była jurorka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" opowiedziała Magdzie Mołek, jak wyglądały kulisy jej zwolnienia z Polsatu.

"Mnie nie było dane poznać powodów decyzji, ale takie decyzje bywają i zdarzają się w tego typu programach rozrywkowych. Jest to naturalne w tej formule, że częściej lub rzadziej obsada programu czy prowadzący, czy jurorzy się zmieniają. Jak twierdzi stacja, to motywuje, żeby odświeżyć format, żeby były nowe twarze. I oczywiście nikt z tym nie dyskutuje, należy to uszanować, bo oczywiście tak to bywa w tych programach, nic nie jest dane na zawsze. W tym programie przede wszystkim ważni są uczestnicy, którzy zmieniają się w każdej edycji. Czasami pozostaje stałe jury, pozostają stali trenerzy wokalni, czasami pojedyncze osoby lub cały skład jest wymieniany" - wyjaśniła Skrzynecka.

Była jurorka "TTBZ" nie zamierza jednak "płakać nad rozlanym mlekiem" i ma nadzieję na nowe projekty. 

"Wolę sobie nie fundować takiej spiskowej wizji świata, staram się zawsze widzieć raczej lepsze strony i nie doszukiwać się jakiejś prawidłowości i powodów do poczucia się odsuniętą, pokrzywdzoną, po co, za co, dlaczego i dlaczego ja. Wolę uznawać z pokorą, że tak po prostu się zdarza i tak bywa. I tyle, nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Trzeba się zbierać do jakichś nowych projektów, które mogą się zdarzyć za chwilę. I oby się zdarzyły" - powiedziała Skrzynecka.

Katarzyna Skrzynecka była związana z programem "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" przez wszystkie siedemnaście edycji. Najpierw pojawiła się w programie jako uczestniczka. Jej występy jako Tina Turner czy Andrea Bocelli i Sarah Brightman do dziś uznawane są za jedne z najlepszych w historii "TTBZ". Po tym, jak artystka wygrała pierwszy sezon, została zaproszona do jury.

Za stołem jurorskim zasiadała przez kolejne szesnaście odsłon show. Ostatnia edycja, w której mogliśmy ją zobaczyć, pokazywana była jesienią 2022 roku. Program powróci na antenę wiosną 2023 roku.

Paweł Domagała nowym jurorem "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Zamiast czteroosobowego jury, występy uczestników oceni trójka jurorów: Małgorzata Walewska, Robert Janowski i nowa twarz w "TTBZ" - Paweł Domagała. Wcześniej stacja rozstała się z zasiadającymi dotąd w gronie jurorów Katarzyną Skrzynecką i Michałem Wiśniewskim.

Show poprowadzi Maciej Dowbor, a u jego boku pojawi się Maciej Rock, który zastąpi w tej roli Piotra Gąsowskiego.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Twoja Twarz Brzmi Znajomo 18 | Katarzyna Skrzynecka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama